W nawiązaniu do próśb dotyczących szybkich śniadaniowych szejków – koktail mleczny z rodzynkami. Jest to bardzo prosty w przygotowaniu posiłek, ale uwaga – ze względu na obecnośc rodzynek jest dość słodki! Liczba makroskładników to: białko 60g, węglowodany 83g, tłuszcz 11g oraz 662kcal.

Składniki:

– rodzynki suszone – 100g

– Mleko Łaciate 2% – 300g

– białko serwatkowe Łowickie WPC 80 – 60g

Inne:

– blender (najtańszy blender na allegro kosztuje już od 30zł, warto się w niego zaopatrzyć, przydaje się bardzo często do robienia szejków)

Czas przygotowania – 3min

Orientacyjna cena jednej porcji: rodzynki 100g 2,4zł, porcja 300g mleka 0,7zł, porcja 60 białka serwatkowego Łowickie WPC 3zł – łącznie 6,1zł

Przygotowanie:

1. Do wysokiego naczynia (np. dzbanka na sok) wlać 300g mleka. Do mleka dodać porcję 60g białka serwatkowego – całośc zblendować.

2. Do szejka dodać 100g rodzynek suszonych, po czym całość również zblendować.

3. Gotowe!

Pamiętaj! Budujmase.pl to nie strona, na której znajdziesz wyrafinowane przepisy kulinarne – jeśli liczy się dla Ciebie nieprzeciętny smak i kunszt kulinarny to odsyłamy na stronę Master Chef’a! Dla nas – kulturystów liczą się jedynie wartości odżywcze danego posiłku – walory smakowe to sprawa drugorzędna.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj