AMINO MAGIC zawiera niezbędne aminokwasy rozgałęzione BCAA, Glutaminę, prekursor Tlenku Azotu (NO) – Argininę, Lizynę, Ornitynę, Taurynę oraz pochodną aminokwasów L-Karnitynę. Aminokwasy rozgałęzione BCAA należą do bardzo ważnej grupy aminokwasów proteogennych i stanowią około 35% puli aminokwasów niezbędnych w mięśniach. Około 60% puli wolnych aminokwasów w organizmie stanowi Glutamina, która może stać się warunkowo niezbędną w trakcie intensywnego treningu fizycznego. Arginina jest prekursorem Tlenku Azotu (NO) i jest niezbędna w procesie syntezy Kreatyny. Nasza formuła została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wsparciu masy mięśniowej poddanej intensywnemu treningowi.

Sposób Użycia- Rozpuść porcję w 500 ml wody w shakerze i wstrząsaj przez 30 sekund. Pozostawienie napoju w spokoju na chwile poprawia rozpuszczalność! Spożyj jedną porcje przed, w trakcie lub po treningu. Możesz spożyć więcej niż jedną porcję.

Skład: 20g- Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 12kcal
Węglowodany 3g
Cukier 0g
L-glutamina 5000mg
L-leucyna 1500mg
L-karnityna 1000mg
L-walina 750mg
L-ornityna 500mg
Tauryna 2000mg
L-Arginina 1000mg
L-izoleucyna 750mg
L-lizyna 500mg
Boostery absorpcji (Bioperyna, Naringina) 10mg

Ocena: 4.0. Wg 1 głosu.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj