Scitec Isolate Amino- Kompletna formuła aminokwasowa! Scitec Isolate Amino to aminokwasy w formie odżywki sportowej pozyskane z najlepszego źródła – wysokiej jakości izolatu serwatki CFM. Kompletne aminokwasy serwatkowe Isolate Amino to najlepsza odżywka do budowy mięśni. Maksymalne wsparcie przyrostu masy mięśniowej i skuteczne hamowanie jej rozpadu w trakcie intensywnego wysiłku tylko po zastosowaniu suplementu diety Scitec Isolate Amino. Dodatkowo tanie aminokwasy z serwatki Isolate Amino zostały wzbogacone glutaminą i tauryną.

Tanie aminokwasy serwatkowe w kapsułkach Scitec Isolate Amino to kompletna odżywka aminokwasowa dla kulturystów. Isolate Amino w kapsułkach zawiera wszystkie aminokwasy niezbędne do maksymalnego wsparcia procesu przyrostu masy mięśniowej. Aminokwasy z białek serwatki doskonale hamują rozpad tkanki mięśniowej w okresie redukcji, a także podczas każdego intensywnego wysiłku. Dodatek glutaminy i tauryny sprawia, że Scitec Isolate Amino to znakomite aminokwasy w kapsułkach dla każdego, szczególnie dla sportowców siłowych i kulturystów.

Dawkowanie: Zażywać 1-3 porcje odżywki przed i po treningu, a także przed snem.

Skład: Wielkość porcji: 4 kapsułki
Ilość na porcję odżywki:
Kalorie 8 kcal
Białko 2 g
Profil aminokwasowy na porcję
L-Alanina 100 mg
L-Arginina 42 mg
Kwas L-Asparaginowy 220 mg
L-Cysteina 44 mg
Kwas L-Glutaminowy 362 mg
L-Glicyna 28 mg
L-Histydyna 34 mg
L-Izoleucyna*† 128 mg
L-Leucyna*† 212 mg
L-Lizyna* 192 mg
L-Metionina* 44 mg
L-Fenyloalanina* 60 mg
L-Prolina 134 mg
Tauryna 110 mg
L-Seryna 91 mg
L-Treonina* 134 mg
L-Tryptofan* 28 mg
L-Tyrozyna 51 mg
L-Walina*† 118 mg

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj