Force Factor – Factor :
– Zwiększa siłę, moc i wytrzymałość
– Dostarcza eksplozywnej energii
– Poprawia dowóz i absorpcję składników odżywczych

Jeśli chodzi o wybór suplementów diety wspomagających budowę masy mięśniowej, to opcji masz tysiące. Jak, zatem wybrać? Nieprzebadane, potencjalnie niebezpieczne składniki nie są dobrym wyborem. Ryzyko wystąpienia w przyszłości niebezpiecznych efektów ubocznych, nie jest warte żadnych krótkotrwałych lepszych wyników. Dodatkowo wiele z tych „magicznych” składników, którymi jest napompowanych wiele suplementów, nie są skuteczne i w efekcie jest to strata Twojego czasu i pieniędzy.

Factor jest inny. Został opracowany przez ekspertów w Force Factor, aby pomóc Ci osiągnąć cele związane z przyrostem masy mięśniowej w sposób bezpieczny, skuteczny i efektywny. Dodatkowo działanie poszczególnych składników zostało udowodnione klinicznie. W zasadzie Factor 2 jest tak skuteczny, że jest stosowany przez elitarnych sportowców, trenujących na najwyższym poziomie. 
Nie musisz, jednak być elitarnym sportowcem, aby korzystać z tego, co Ci daje Factor. Przestań eksperymentować z proszkami i pigułkami, które przysparzają Ci takiego bicia serca, że masz wrażenie, że zaraz wyskoczy Ci z klatki piersiowej. W zamian wykorzystaj niezwykłą moc Factor. 

Wykorzystaj budującą masę mięśniową siłę tlenku azotu:
– Buduj beztłuszczową masę mięśniową
– Zwiększaj moc
– Popraw wytrzymałość
– Zmień kompozycję ciała
– Popraw swoje osiągi!

Factor 2 został stworzony by dostarczać efektów budujących masę mięśniową, jednak działa jeszcze skuteczniej, gdy spożywany w połączeniu z innymi produktami Force Factor. Maksymalnie zwiększ swoje pompy mięśniowe poprzez połączenie Factor 2 z Force Factor. Wyrzeźbij swoje ciało poprzez łączenie Factor z Body Rush i buduj więcej beztłuszczowej masy mięśniowej podczas super skutecznych treningów.
Formuła Factor została przygotowana przez biologów, aby pomóc Ci budować siłę i moc. Przygotowali ją nie farmaceuci czy naukowcy z uniwersytetów, a naukowcy zajmujący się stworzeniem najlepszego produktu w tym przemyśle. Ich misja związana z Factor polegała na umożliwieniu Ci budowania beztłuszczowej masy mięśniowej, wydobycia z siebie więcej siły i mocy oraz osiągnięcia wyrzeźbionej sylwetki, o której zawsze marzyłeś podczas wielu intensywnych treningów.

Unikalna mieszanka w Factor  ma na celu zwiększyć poziom tlenku azotu (NO) w organizmie. Dzięki przełomowej, wielokierunkowej ścieżce – boosterowi tlenku azotu, Factor  stał się liderem w swojej klasie, nową generacją hardcorowych suplementów dietetycznych w sporcie. Factor  opiera się na najnowszej technologii użytej przy Force Factor, dzięki, której zwiększa pompy mięśniowe i ich trwałość, sprawiając, że Twoje treningi będą dłuższe i skuteczniejsze. Factor  można łączyć z Force Factor, aby uzyskać jeszcze więcej energii i lepszą wydolność – to jedyny tak skuteczny suplement, dzięki któremu uzyskać sylwetkę marzeń.
L-cytrulina w Factor 2 okazała się jeszcze bardziej skuteczna niż l-arginina, jeśli chodzi o zwiększanie zawartości l-argininy w organizmie, stymulując naturalną produkcję NO w organizmie podczas najtrudniejszych treningów.

Razem z potężnymi aminokwasami, witamina C i wapń współpracują, aby zwiększyć ilość enzymu syntezującego tlenek azotu w organizmie. Wynik? Formuła, dzięki, której będziesz miał nieprawdopodobną wytrzymałość, a Twoje wyniki będą lepsze niż kiedykolwiek.
Badania naukowe stojące za formułą Factor 2 sprawiły, że jest to suplement, do którego zaufanie mają najlepsi sportowcy na całym świecie. Dzięki wysokiej jakości składników Factor 2 możesz bezpiecznie i skutecznie budować beztłuszczową masę ciała i osiągać tak dobre wyniki, jakich oczekujesz.

Dawkowanie: Dni treningowe: Spożyć 2-4 kapsułki ze śniadaniem i 2-4 kapsułki 30 minut przed treningiem. Dni bez treningowe: Spożyć 2-4 kapsułki ze śniadaniem i 2-4 kapsułki z obiadem.

Skład: w porcji 2 kapsułek:

Witamina C 100,00 mg
Wapń 16,00 mg
Kwas foliowy 600,00 mcg
Dual Stage Next-Gen NOXplosion : 1285,00 mg
Stage 1-Substrate Input Enzyme Catalysis System: L-Citrulline Lovage Root (Rhizoma) CoQ10
Stage 2-Dynamic NOx Enzyme Catalysis System: L-Taurine L-Norvaline Vitamin C Calcium

Podziel się z innymi!Share on Facebook

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj