Iron Horse Double Impact: stworzony z myślą o prawdziwych sportowcach, którzy nieustannie dążą do rozbudowy masy mięśniowej, a także poprawy wyników siłowych. Double Impact jest jedną z najlepszych polskich odżywek przedtreningowych, która w swoim składzie zawiera agmatynę. To bardzo silny prekursor azotu odpowiedzialny za niesamowite napięcie mięśniowe, które utrzymuje się bardzo długo po treningu. Wzbogacony dodatkowo o AAKG, a także jabłczan cytruliny nasila syntezę białek, a tym samym powiększanie się komórek mięśniowych. Zalety: Najskuteczniejszy wolumizer tlenku azotu – NO. Zwiększa dopływ substancji odżywczych do mięśni. Przyspiesza regenerację potreningową. Przyspiesza wzrost mięśni i poprawia ich wydolność. Pozwala utrzymać pompę mięśniową przez wiele godzin.

Skład: w porcji 5g: AAKG (alfaketoglutaran argininy)(2:1): 3200mg, Jabłczan cytuliny (2:1): 1400mg, Agmatyna: 300mg, Witamina B1: 5mg

Sposób użycia: Zaleca się stosować 1-2 porcje Double Impact na 30 minut przed intensywnym wysiłkiem. W celu maksymalizacji efektów, można stosować codziennie 1 porcję po przebudzeniu.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj