W nawiązaniu do próśb dotyczących szybkich śniadaniowych szejków – koktail mleczny z rodzynkami. Jest to bardzo prosty w przygotowaniu posiłek, ale uwaga – ze względu na obecnośc rodzynek jest dość słodki! Liczba makroskładników to: białko 60g, węglowodany 83g, tłuszcz 11g oraz 662kcal.

Składniki:

– rodzynki suszone – 100g

– Mleko Łaciate 2% – 300g

– białko serwatkowe Łowickie WPC 80 – 60g

Inne:

– blender (najtańszy blender na allegro kosztuje już od 30zł, warto się w niego zaopatrzyć, przydaje się bardzo często do robienia szejków)

Czas przygotowania – 3min

Orientacyjna cena jednej porcji: rodzynki 100g 2,4zł, porcja 300g mleka 0,7zł, porcja 60 białka serwatkowego Łowickie WPC 3zł – łącznie 6,1zł

Przygotowanie:

1. Do wysokiego naczynia (np. dzbanka na sok) wlać 300g mleka. Do mleka dodać porcję 60g białka serwatkowego – całośc zblendować.

2. Do szejka dodać 100g rodzynek suszonych, po czym całość również zblendować.

3. Gotowe!

Pamiętaj! Budujmase.pl to nie strona, na której znajdziesz wyrafinowane przepisy kulinarne – jeśli liczy się dla Ciebie nieprzeciętny smak i kunszt kulinarny to odsyłamy na stronę Master Chef’a! Dla nas – kulturystów liczą się jedynie wartości odżywcze danego posiłku – walory smakowe to sprawa drugorzędna.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Komentarze

  1. Ja do koktajli dodaje od niedawna wpc DNA supps o smaku czekoladowym. Świetnie się rozpuszcza i bardzo dobrze smakuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No