Witam wszystkich forumowiczow.

od dłuższego czasu śledzę wasze forum i wynoszę z niego wiele ciekawych informacji.
Od 6 tygodni robię trening masowy z waszego forum 
https://www.budujmase.pl/trening/trening-na-mase/6173-cztery-dni-mocnego-treningu-na-budowanie-masy-miesniowej.html
Myśle że dociągne go jeszcze 2 tygodnie i chyba pora na zmiany.
I tu pytanie na co. Moim marzeniem jest osiągniecie pułapu wagowego około 85-86kg przy wzroście 185cm i uzyskanie sylwetki fitness. Zastosowałem ten trening dla podniesienia masy i jak narazie bardzo skutecznie to wygląda bo już z początku dobrnąłem do 82kg z 78kg po 6 tygodniach.
Moje pytanie brzmi czy kontynuować dalej ten trening czy wejsc na cos innego bo pare innych treningów tez mnie bardzo zainteresowało np
https://www.budujmase.pl/trening/trening-na-mase/6030-sila-masa-spalanie-4-dniowy-trening-dla-sredniozaawansowanych.html
 
https://www.budujmase.pl/trening/trening-na-mase/6039-10-cio-tygodniowy-program-budowania-masy-miesniowej.html
 
Ogólnie nie chciałbym mocno się zaleac bo zawsze zalezało mi na masie mieśniiowej nie na sylwetce typu bulk. Ale delikatnie tez chciałbym podnosic jednak tą mase do tych 86kg nie tracac zbytnio definicji miesniowej. Czy jest jakis złoty środek proszę o pomoc.
Pozdrawiam Adrian Kubera

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No