Cześć!

Mam na imię Kamil, 21 lat. Jak w temacie, dopiero zaczynam regularnie trenować. Mam 185 cm wzrostu, 95 kg i jestem endomorfikiem (przynajmniej tak mi się wydaję, bo mam tendencję do szybkiego nabierania masy). 
Chciałbym spalić jak najwięcej tłuszczu, wyrzeźbić ciało i dopiero potem budować sucha masę mięśnowa. Niby wszystko ok, ale tutaj no forum jest tyle tego, że nie wiem, na jaki trening sie zdecydować. Siłowy? Aerobowy? Może czysto na rzeźbę? Szukam pomocy, bo nie odnajduję się jeszcze w świecie kulturystyki. Każda informacja, która może pomóc mi w spalaniu tłuszczu dla mnie bardzo ważna i istotna! 

Istotne może być też to, że pracuje od jakiegoś czasu fizycznie, 4 dni w tygodniu po 8 godzin, ale nie koliduje mi to z tym, żeby iść na siłownię. 
Bardzo proszę Was o pomoc i serdecznie dziękuję z każda poradę! 

Pozdrawiam, Kamil. 

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No