Charakterystyka:

wysokie dawki skutecznych i popularnych składników
regeneruje i wzmacnia ścięgna
działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie
wzmacnia ścięgna

Joint+ zawiera trzy niezwykle skuteczne składniki działające ze sobą synergistycznie.

Pierwszy z nich, siarczan glukozaminy to najważniejszy związek wpływający na prawidłowe funkcjonowanie stawów.

Głównym zadaniem siarczanu glukozaminy jest budowanie struktur chrzęstnych oraz zapewnienie właściwego “smarowania” elementom ciernym aparatu ruchu. Siarczan Glukozaminy zawarty w Joint+ jest związkiem zaliczanym do grupy aminocukrów. W naszym organizmie wchodzi w skład chrząstki stawowej.

Jej suplementacja prowadzi do pobudzenia procesu syntezy Proteoglikanów co przekłada się na przyspieszenie procesów naprawczych stawów.

Dodatkowo grupa siarczanowa ułatwia wbudowywanie siarki do chrząstki stawowej, zwiększając tym samym efekt terapeutyczny siarczanu glukozaminy.

Chondroityna będaca głównym składnikiem Joint+ podobnie jak glukozamina, wchodzi w skład chrząstki stawowej.

Hamuje proces rozkładu chrząstki, reguluje jej metabolizm oraz rozwój, pobudza odbudowę i naprawę. Dodatkowo zwiększa uwodnienie stawów, co prowadzi do nawilżenia powierzchni chrząstek i poprawia ich ruchliwość.

MSM czyli Methylsulfonylmethane to trzeci ze związków, obok glukozaminy i chondroityny, odgrywający ważną rolę w syntezie Proteoglikanów chrząstki stawowej a tym samym pozytywnie wpływający na jej strukturę i funkcjonowanie.

Dawkowanie:
Dzień Treningowy:
2 razy dziennie po 1 kaps.
Dzień Nietreningowy:
2 razy dziennie po 1 kaps.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No