Betancourt Nutrition – Aminos– Tabletki aminokwasów zapewniają użytkownikom korzyści płynących z określonej mieszanki aminokwasów niezbędny w celu wspierania wzrostu mięśni i utrzymać stan anaboliczny. Wiele z tych aminokwasów mają ważne funkcje w procesach w organizmie człowieka z zewnątrz tj. naprawy tkanki mięśniowej. 

Aminokwasy te są uznane za niezbędne, gdyż nie mogą one być wytwarzane w sposób naturalny przez ciało i muszą być wykorzystane w diecie. Spożywania poszczególnych aminokwasów będzie pomagać w podnoszeniu poziomu aminokwasów. Zamiast grać w grę zgadywania, co do których źródła białka są kompletne, a które zapewniają dostęp do potrzebnych aminokwasów, uzupełnienie tabletek aminokwasów zapewnia jesteś dostarczanie organizmowi niezbędnych aminokwasów na uzupełnienie treningu.

Dawkowanie: przyjmować 2 tabletki między posiłkami lub po treningu. Spożywać 2-3 razy dziennie lub w razie potrzeby do zaspokojenia codziennych potrzeb aminokwasowych.

Skład: w porcji 2 tabletek:

Kalorie 10
Tłuszcz 0 0%
Sód 40 mg 2%
Węglowodany 0 g 0%
Białko <1 g <1% 
Wapń (jako fosforan dwuwapniowy) 320 mg 32% 
L-alanina 213 mg
L-arginina 85 mg
Kwas L-asparaginowy 352 mg
L-cysteina 6 mg
Kwas L-glutaminowy 267 mg
L-glicyna 154 mg
† † L-Histydyna 5 mg
† † L-Izoleucyna (BCAA) 12 mg
† † L-Leucyna (BCAA) 27 mg
† † L-lizyny 299 mg
† † L-metionina 4 mg
† † L-fenyloalanina 68 mg
L-prolina 8 mg
L-seryna 11 mg
† † L-Treonina 218 mg
† † L-tryptofan 5 mg
† † L-tyrozyna 164 mg
† † L-Walina (BCAA) 19 mg

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No