BioTech USA Mega Amino 3200– Najwyższej jakości, tania odżywka aminokwasowa Bio Tech Mega Amino 3200 to suplement farmaceutyczny najwyższej jakości. Aminokwasy zawarte w tej skutecznej odżywce pozyskiwane są za laktoalbuminy oraz kazeinianu wapnia. Każda porcja odżywki Bio Tech Mega Amino 3200 dostarcza organizmowi aminokwasy wspomagające zachowanie równowagi azotowej, zwiększające siłę i masę mięśniową oraz redukujące tkankę tłuszczową – odchudzanie.

Biotech USA Mega Amino 3200 dostarcza codzienną porcję aminokwasów. Mega Amino 3200 to specjalnie opracowany suplement aminokwasowy dla początkujących sportowców i kulturystów. Aminokwasy Mega Amino Biotech USA wspierają przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej i lepszą regenerację powysiłkową mięśni.

W organizmie ludzkim aminokwasy są nie tylko podstawowym budulcem układu kostnego czy tkanki mięśniowej, np. takich mięśni jak biceps czy mięsień czworogłowy etc. o czym wiedza z pewnością przedstawiciele takich dyscyplin sportowych jak kulturystyka i fitness ale jest również składnikiem budującym mięśnie takie jak np. serce.

Badania wykazały, że niedobór łańcuchów aminokwasów w powiązaniu ze wzmożonym wysiłkiem fizycznym np. ćwiczenia na siłowni, trening siłowy i wytrzymałościowy, może prowadzić do spalania tkanki mięśniowej, ze względu na zapotrzebowanie organizmu na azot. Można jednak temu zapobiec stosując suplementację odżywką Bio Tech Mega Amino 3200. Jedną spośród wielu funkcji spełnianych przez aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach BCAA jest asysta w procesie transportu tłuszczy do komórek w celu wyprodukowania porcji energii.

Aminokwasy BCAA z taniej odżywki Bio Tech Mega Amino 3200 stymulują również przysadkę, która wytwarza hormon wzrostu zaangażowany w rozwój tkanki mięśniowej i wyzwalanie kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej w celu wykorzystania ich w procesach energetycznych co przyczynia się do spalenia zalegającej tkanki tłuszczowej, odchudzania i jest przydatne w treningu na rzeźbę. Aminokwasy BCAA zawarte w takich odżywkach jak Bio Tech Mega Amino 3200 dostarczają też organizmowi azotu. Odżywki aminokwasowe o rozgałęzionym łańcuchu BCAA są często stosowane przez osoby aktywne ćwiczące na siłowni, uprawiające takie dyscypliny jak kulturystyka i fitness.

Dawkowanie: stosować jedną porcję, a więc 4 tabletki Mega Amino 3200 na 15 minut przed i jedną porcję bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe przyjmować jedną porcję rano i jedną porcję wieczorem.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No