Innowacyjna odżywka aminokwasowa BPI Blox! Dostarcza anabolicznych aminokwasów budujących mięśnie Zwiększa tolerancję ciała na wysiłek fizyczny Zwiększa produkcję karnozyny Zwiększa poziom hormonów anabolicznych Minimalizuje katabolizm BPI Blox to wysokiej jakości odżywka przeznaczona dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, szczególnie dla sportowców trenujących wyczynowo, jak i dla ćwiczących rekreacyjnie. Dzięki unikalnej zawartości aminokwasów SAA ułatwia rozwój zdolności wysiłkowych organizmu – zwiększa wydolność i wytrzymałość treningową, a także wspiera budowę mięśni.Stosowanie aminokwasów SAA w proszku w postaci dobrego suplementu diety BPI Blox poleca się stosować w stanach zwiększonego zapotrzebowania na aminokwasy, szczególnie podczas wzmożonych treningów i budowy masy mięśniowej. Aminokwasy SAA to sekwencja aminokwasów niedawno odkryta przez naukowców, które w odpowiednich proporcjach do 400% zwiększają współczynnik anaboliczny i budują mięśnie. Tania odżywka BLOX BPI to alanina, glicyna, seryna, walina i treonina w dokładnej sekwencji i precyzyjnym stosunku. Proanaboliczna odżywka dla kulturystów i sportowców siłowych.Innowacyjne aminokwasy SAA to więcej mięśni i większa wytrzymałość.

Skład (w porcji 5g):SAA Sequenced Proteins 3960 mgalanine, glycine, serine, valina, threonine

Sposób użycia: 5g produktu wymieszać z 250ml zimnej wody. W dni treningowe należy przyjmować porcję suplementu przed treningiem, w trakcie jego trwania, jak również po treningu.W dni nietreningowe jedną porcję odżywki przyjmować rano, na pusty żołądek.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No