Mutant Amino – aminokwasy w kapsułkach– Najlepsze i najsilniejsze aminokwasy na masę, siłę lub rzeźbę mięśni! Bardzo dobrej jakości odżywka aminokwasowa – szybko się wchłania i przyswaja, a dzięki temu skutecznie i efektywnie wspomaga wzrost suchej, beztłuszczowej masy mięśniowej oraz siły i wytrzymałości. Wysokiej klasy suplement aminokwasowy w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie. Aminokwasy w kapsułkach z serii Mutant to doskonały wybór dla każdego kulturysty!

Silne aminokwasy PVL Mutant Amino to sportowy suplement diety stworzony, aby dostarczać składników, które wspierają wzrost mięśni, siłę i wytrzymałość. Aminokwasy zawarte w preparacie Mutant Amino są kluczowymi składnikami do budowy mięśni. Tania odżywka aminokwasowa od PVL Mutant Amino oparta jest o hydrolizat białek serwatki, wzmocniony potężną dawką leucyny i tauryny. Cząsteczki zastosowanych białek (di-tripeptydy oraz pojedyncze aminokwasy) bardzo dobrze wchłaniają się do organizmu i są błyskawicznie dostarczane do mięśni.

Dawkowanie: Należy spożywać jedną porcję (2 tabletki) przed posiłkiem, a następnie przed i po treningu. Mutant Amino może wydawać się dużą tabletką, dlatego zaleca się popić obficie wodą lub innym napojem.

Skład: Wartość energetyczna 8 kcal
Tłuszcz 0g
Węglowodany 0g
Kompleks aminokwasów 2 g
Wolne aminokwasy, dwu-, trzy i oligopeptydy aminokwasów z hydrolizatu białka serwatkowego (WPH), BCAA (L-Leucyna, L-Walina, L-Izoleucyna), L-Arginina, L-Glicyna, L-Ornityna.
Aminogram, czyli profil aminokwasowy odżywki Mutant Amino (2 kapsułki)
Alanina 60mg
Arginina 160mg
Cysteina 20mg
Fenyloalanina 90mg
Glicyna 340mg
Histydyna 30mg
Izoleucyna 90mg
Asparagina / Kwas asparaginowy 190mg
Glutamina & Kwas glutaminowy 310mg
Leucyna 150mg
Lizyna 120mg
Metionina 20mg
Ornityna 5mg
Prolina 60mg
Seryna 60mg
Treonina 50mg
Tryptofan 100mg
Tyrozyna 50mg
Walina 70mg

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No