AMINO MAGIC zawiera niezbędne aminokwasy rozgałęzione BCAA, Glutaminę, prekursor Tlenku Azotu (NO) – Argininę, Lizynę, Ornitynę, Taurynę oraz pochodną aminokwasów L-Karnitynę. Aminokwasy rozgałęzione BCAA należą do bardzo ważnej grupy aminokwasów proteogennych i stanowią około 35% puli aminokwasów niezbędnych w mięśniach. Około 60% puli wolnych aminokwasów w organizmie stanowi Glutamina, która może stać się warunkowo niezbędną w trakcie intensywnego treningu fizycznego. Arginina jest prekursorem Tlenku Azotu (NO) i jest niezbędna w procesie syntezy Kreatyny. Nasza formuła została zaprojektowana z myślą o maksymalnym wsparciu masy mięśniowej poddanej intensywnemu treningowi.

Sposób Użycia- Rozpuść porcję w 500 ml wody w shakerze i wstrząsaj przez 30 sekund. Pozostawienie napoju w spokoju na chwile poprawia rozpuszczalność! Spożyj jedną porcje przed, w trakcie lub po treningu. Możesz spożyć więcej niż jedną porcję.

Skład: 20g- Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 12kcal
Węglowodany 3g
Cukier 0g
L-glutamina 5000mg
L-leucyna 1500mg
L-karnityna 1000mg
L-walina 750mg
L-ornityna 500mg
Tauryna 2000mg
L-Arginina 1000mg
L-izoleucyna 750mg
L-lizyna 500mg
Boostery absorpcji (Bioperyna, Naringina) 10mg

Ocena: 4.0. Wg 1 głosu.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No