Scitec Isolate Amino- Kompletna formuła aminokwasowa! Scitec Isolate Amino to aminokwasy w formie odżywki sportowej pozyskane z najlepszego źródła – wysokiej jakości izolatu serwatki CFM. Kompletne aminokwasy serwatkowe Isolate Amino to najlepsza odżywka do budowy mięśni. Maksymalne wsparcie przyrostu masy mięśniowej i skuteczne hamowanie jej rozpadu w trakcie intensywnego wysiłku tylko po zastosowaniu suplementu diety Scitec Isolate Amino. Dodatkowo tanie aminokwasy z serwatki Isolate Amino zostały wzbogacone glutaminą i tauryną.

Tanie aminokwasy serwatkowe w kapsułkach Scitec Isolate Amino to kompletna odżywka aminokwasowa dla kulturystów. Isolate Amino w kapsułkach zawiera wszystkie aminokwasy niezbędne do maksymalnego wsparcia procesu przyrostu masy mięśniowej. Aminokwasy z białek serwatki doskonale hamują rozpad tkanki mięśniowej w okresie redukcji, a także podczas każdego intensywnego wysiłku. Dodatek glutaminy i tauryny sprawia, że Scitec Isolate Amino to znakomite aminokwasy w kapsułkach dla każdego, szczególnie dla sportowców siłowych i kulturystów.

Dawkowanie: Zażywać 1-3 porcje odżywki przed i po treningu, a także przed snem.

Skład: Wielkość porcji: 4 kapsułki
Ilość na porcję odżywki:
Kalorie 8 kcal
Białko 2 g
Profil aminokwasowy na porcję
L-Alanina 100 mg
L-Arginina 42 mg
Kwas L-Asparaginowy 220 mg
L-Cysteina 44 mg
Kwas L-Glutaminowy 362 mg
L-Glicyna 28 mg
L-Histydyna 34 mg
L-Izoleucyna*† 128 mg
L-Leucyna*† 212 mg
L-Lizyna* 192 mg
L-Metionina* 44 mg
L-Fenyloalanina* 60 mg
L-Prolina 134 mg
Tauryna 110 mg
L-Seryna 91 mg
L-Treonina* 134 mg
L-Tryptofan* 28 mg
L-Tyrozyna 51 mg
L-Walina*† 118 mg

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No