L-Arginina to aminokwas warunkowo niezbędny, co oznacza, że w normalnych warunkach organizm jest w stanie zsyntezować ilość wystarczającą na zaspokojenie swoich potrzeb. Jednak w przypadku nieodpowiedniego żywienia, lub obciążenia organizmu wysiłkiem o dużej intensywności, proces biosyntezy Argininy staje się niewystarczająco wydajny i musi ona zostać dostarczona z zewnątrz w postaci pożywienia lub suplementów. Ponieważ Arginina jest prekursorem Tlenku Azotu (NO) i ważnym prekursorem Kreatyny jest chętnie stosowana przez sportowców, w szczególności kulturystów. Nasze kapsułki, zawierające wysoką dawkę Argininy, to najłatwiejszy sposób na zaspokojenie potrzeb organizmu.

Sposób użycia– Stosuj 1 kapsułkę na 30 minut przed treningiem. Możesz także stosować dodatkową porcję rano, po przebudzeniu się. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład: 1kap- Zawartość jednej porcji zaw:
L-Argnina 1300mg

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No