Swanson Taurine– Tauryna do doskonały i tani suplement diety dla wszystkich sportowców i osób aktywnych fizycznie, np. kulturystów. Tauryna wspiera magazynowanie azotu (powoduje dodatni bilans azotowy), wspomaga prawidłowy balans elektrolitów w organizmie, energetyzuje i poprawia samopoczucie.

Tauryna to aminokwas nieproteogenny, czyli nie wchodzący w skład białek ustrojowych, ale niezbędny w procesach ich przemiany. Jest idealny dla osób uprawiających sport i ruszających się. Dobry i skuteczny suplement diety Swanson – Taurine (tauryna) to preparat zawierający najwyższej jakości taurynę. Amerykański suplement jest idealny dla sportowców ze względu na mega hardcore efekt antykataboliczny oraz dla wszystkich aktywnych osób, szczególnie dla osób narażonych na stres oraz na większe obciążenie psychiczne i fizyczne. Tauryna bowiem nie tylko wpływa na dobre samopoczucie, ale także działa energetyzująco oraz wspomaga proces uczenia się.

Dawkowanie: Jedna kapsułka suplementu diety dziennie na pusty żołądek. Nie przekraczać zalecanej porcji odżywki do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Środek sportowy, który jest niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Skład: Zawartość produktu: w jednej kapsułce:
Tauryna 500 mg

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No