Połączenie argininy i kwasu azotowego Wolny od kreatyny i stymulantów Zaawansowany aktywator tlenku azotu NO3 Chrome to zaawansowany aktywator tlenku azotu, który zapewnia niesamowite napompowanie mięśni, a także wspiera efektywność spożywanych substancji odżywczych jak białko czy węglowodany. NO3 Chrome posiada w swoim składzie azotan argininy – połączenie argininy i kwasu azotowego. Połączenie tych dwóch efektywnych składników powodujących wyjątkowy efekt wazodilatacji sprawia, że organizm zaczyna wytwarzać ogromnej ilości NO, co przekłada się na wyjątkowo długo trwający efekt „napompowania” na który czekałeś.Pycnogenol® jest zastrzeżonym składnikiem, który sprawia, że NO3 Chrome bije konkurencje o głowę, pod względem efektów działania. Pycnogenol® pobudza syntazę tlenku azotu w ścianach komórek tętniczych rozszerzając naczynia krwionośne do 78,4 %. W kilku testach klinicznych wykazano, że Pycnogenol® poprawia przepływ krwi i transport tlenu do mięśni powiększając zdolności siłowe i wytrzymałościowe organizmu o ponad 21%.NO3 Chrome zawiera również norwaline, bardzo ważny składnik, który bardzo często jest pomijany przez innych producentów ze względu na wysokie koszty.Norwalina hamuje arginazę, która ogranicza zdolność organizmu do produkcji tlenku azotu. Bez norwaliny twój organizm nie jest w stanie maksymalizować produkcji NO z innych składników odżywczych, które przyjmujesz, w ten sposób tracisz swój czas i pieniądze!

Skład (porcja 3 kap.): Vitamin C (As Calcium Ascorbate) 83 mg, Calcium (As Calcium Ascorbate) 10 mg, L-Arginine Nitrate 1250 mg, Extreme Vascularity Complex 655 mg, L-Citrulline Malate, Grape Seed Extract (95% OPC), Pycnogenol® L-Norvaline 100 mg 

Sposób użycia: Jako suplement diety stosuj do 8 tygodni następnie zrób przerwę 4tyg. Weź jedną porcję (3 kapsułki) codziennie od 60 do 90 minut przed treningiem na pusty żołądek.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No