Force Factor – Factor :
– Zwiększa siłę, moc i wytrzymałość
– Dostarcza eksplozywnej energii
– Poprawia dowóz i absorpcję składników odżywczych

Jeśli chodzi o wybór suplementów diety wspomagających budowę masy mięśniowej, to opcji masz tysiące. Jak, zatem wybrać? Nieprzebadane, potencjalnie niebezpieczne składniki nie są dobrym wyborem. Ryzyko wystąpienia w przyszłości niebezpiecznych efektów ubocznych, nie jest warte żadnych krótkotrwałych lepszych wyników. Dodatkowo wiele z tych „magicznych” składników, którymi jest napompowanych wiele suplementów, nie są skuteczne i w efekcie jest to strata Twojego czasu i pieniędzy.

Factor jest inny. Został opracowany przez ekspertów w Force Factor, aby pomóc Ci osiągnąć cele związane z przyrostem masy mięśniowej w sposób bezpieczny, skuteczny i efektywny. Dodatkowo działanie poszczególnych składników zostało udowodnione klinicznie. W zasadzie Factor 2 jest tak skuteczny, że jest stosowany przez elitarnych sportowców, trenujących na najwyższym poziomie. 
Nie musisz, jednak być elitarnym sportowcem, aby korzystać z tego, co Ci daje Factor. Przestań eksperymentować z proszkami i pigułkami, które przysparzają Ci takiego bicia serca, że masz wrażenie, że zaraz wyskoczy Ci z klatki piersiowej. W zamian wykorzystaj niezwykłą moc Factor. 

Wykorzystaj budującą masę mięśniową siłę tlenku azotu:
– Buduj beztłuszczową masę mięśniową
– Zwiększaj moc
– Popraw wytrzymałość
– Zmień kompozycję ciała
– Popraw swoje osiągi!

Factor 2 został stworzony by dostarczać efektów budujących masę mięśniową, jednak działa jeszcze skuteczniej, gdy spożywany w połączeniu z innymi produktami Force Factor. Maksymalnie zwiększ swoje pompy mięśniowe poprzez połączenie Factor 2 z Force Factor. Wyrzeźbij swoje ciało poprzez łączenie Factor z Body Rush i buduj więcej beztłuszczowej masy mięśniowej podczas super skutecznych treningów.
Formuła Factor została przygotowana przez biologów, aby pomóc Ci budować siłę i moc. Przygotowali ją nie farmaceuci czy naukowcy z uniwersytetów, a naukowcy zajmujący się stworzeniem najlepszego produktu w tym przemyśle. Ich misja związana z Factor polegała na umożliwieniu Ci budowania beztłuszczowej masy mięśniowej, wydobycia z siebie więcej siły i mocy oraz osiągnięcia wyrzeźbionej sylwetki, o której zawsze marzyłeś podczas wielu intensywnych treningów.

Unikalna mieszanka w Factor  ma na celu zwiększyć poziom tlenku azotu (NO) w organizmie. Dzięki przełomowej, wielokierunkowej ścieżce – boosterowi tlenku azotu, Factor  stał się liderem w swojej klasie, nową generacją hardcorowych suplementów dietetycznych w sporcie. Factor  opiera się na najnowszej technologii użytej przy Force Factor, dzięki, której zwiększa pompy mięśniowe i ich trwałość, sprawiając, że Twoje treningi będą dłuższe i skuteczniejsze. Factor  można łączyć z Force Factor, aby uzyskać jeszcze więcej energii i lepszą wydolność – to jedyny tak skuteczny suplement, dzięki któremu uzyskać sylwetkę marzeń.
L-cytrulina w Factor 2 okazała się jeszcze bardziej skuteczna niż l-arginina, jeśli chodzi o zwiększanie zawartości l-argininy w organizmie, stymulując naturalną produkcję NO w organizmie podczas najtrudniejszych treningów.

Razem z potężnymi aminokwasami, witamina C i wapń współpracują, aby zwiększyć ilość enzymu syntezującego tlenek azotu w organizmie. Wynik? Formuła, dzięki, której będziesz miał nieprawdopodobną wytrzymałość, a Twoje wyniki będą lepsze niż kiedykolwiek.
Badania naukowe stojące za formułą Factor 2 sprawiły, że jest to suplement, do którego zaufanie mają najlepsi sportowcy na całym świecie. Dzięki wysokiej jakości składników Factor 2 możesz bezpiecznie i skutecznie budować beztłuszczową masę ciała i osiągać tak dobre wyniki, jakich oczekujesz.

Dawkowanie: Dni treningowe: Spożyć 2-4 kapsułki ze śniadaniem i 2-4 kapsułki 30 minut przed treningiem. Dni bez treningowe: Spożyć 2-4 kapsułki ze śniadaniem i 2-4 kapsułki z obiadem.

Skład: w porcji 2 kapsułek:

Witamina C 100,00 mg
Wapń 16,00 mg
Kwas foliowy 600,00 mcg
Dual Stage Next-Gen NOXplosion : 1285,00 mg
Stage 1-Substrate Input Enzyme Catalysis System: L-Citrulline Lovage Root (Rhizoma) CoQ10
Stage 2-Dynamic NOx Enzyme Catalysis System: L-Taurine L-Norvaline Vitamin C Calcium

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No