Iron Horse Double Impact: stworzony z myślą o prawdziwych sportowcach, którzy nieustannie dążą do rozbudowy masy mięśniowej, a także poprawy wyników siłowych. Double Impact jest jedną z najlepszych polskich odżywek przedtreningowych, która w swoim składzie zawiera agmatynę. To bardzo silny prekursor azotu odpowiedzialny za niesamowite napięcie mięśniowe, które utrzymuje się bardzo długo po treningu. Wzbogacony dodatkowo o AAKG, a także jabłczan cytruliny nasila syntezę białek, a tym samym powiększanie się komórek mięśniowych. Zalety: Najskuteczniejszy wolumizer tlenku azotu – NO. Zwiększa dopływ substancji odżywczych do mięśni. Przyspiesza regenerację potreningową. Przyspiesza wzrost mięśni i poprawia ich wydolność. Pozwala utrzymać pompę mięśniową przez wiele godzin.

Skład: w porcji 5g: AAKG (alfaketoglutaran argininy)(2:1): 3200mg, Jabłczan cytuliny (2:1): 1400mg, Agmatyna: 300mg, Witamina B1: 5mg

Sposób użycia: Zaleca się stosować 1-2 porcje Double Impact na 30 minut przed intensywnym wysiłkiem. W celu maksymalizacji efektów, można stosować codziennie 1 porcję po przebudzeniu.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No