Białko stanowi bardzo ważny element odżywiania każdego człowieka, jednak często zapomina się o tym i sprowadza je do roli budulca mięśni. Jest to oczywiście prawda, jednak na tym jego funkcje budulcowe się nie kończą. Proteiny wchodzą bowiem w skład błon komórkowych, regulując tym samym ich przepuszczalność. Bez nich oddychanie komórkowe byłoby niemożliwe. Budują one także układ nerwowy i pośrednio odpowiadają za przewodzenie bodźców. Powszechnie twierdzi się, że to dzięki nim doszło do tak szybkiego rozwoju mózgu u człowieka. Innymi słowy – białko to podstawa w codziennym funkcjonowaniu. Dlatego właśnie warto zadbać o jego odpowiednią ilość w codziennej diecie.

BioTech Iso Whey Zero – działanie 

BioTech Iso Whey Zero jest źródłem pełnowartościowego białka, przez co należy rozumieć, że jego aminogram jest bliski wzorcowemu. Każda porcja dostarcza zatem mięśniom wszystkich aminokwasów, bez których sprawny rozwój i szybka regeneracja tkanki mięśniowej nie byłaby możliwa.

Formuła Iso Whey Zero została oparta o znakomity izolat białek serwatki (WPI), a konkretnie Native Whey Isolate, którego jakość stoi na najwyższym, światowym poziomie. Zastanawiasz się, co go tak wyróżnia na tle innych? Native whey nie jest produktem ubocznym podczas produkcji sera, który następnie przechodząc przez mikro i ultrafiltracje staje się pełnoprawnym izolatem. Produkowany jest z mleka pozyskiwanego od krów hodowanych w potwierdzonych i kontrolowanych, ekologicznych warunkach. Możesz być dzięki temu pewien, że jest wolny od wszelkiej maści antybiotyków i hormonów, którym często faszerowane są krowy. Procesy oczyszczania i zagęszczania protein przebiegają w obniżonej temperaturze, dzięki czemu masz pewność zachowania w nim wszelkich biologicznie czynnych struktur (w tym immunoglobulin).

BioTech Iso Whey Zero polecany jest zarówno osobom aktywnym fizycznie, jak i pasjonatom zdrowego stylu życia (w tym, także zawodowym sportowcom). Zawarty w nim izolat białek serwatki (WPI) stanowi idealne źródło pełnowartościowych protein pochodzenia zwierzęcego. Należy podkreślić, że profil aminokwasowy tego białka jest niemal identyczny z aminogramem wzorcowym. Stanowi to gwarancję dostarczenia Twoim mięśniom wszystkich aminokwasów, bez których trudno o rozwój, utrzymanie oraz regenerację mięśni po treningu. Ponadto, charakteryzuje się bardzo wysoką koncentracją protein, co przekłada sie na szybkie uzupełnienie ich niedoboru w prowadzonej diecie. Kolejną jego zaletą jest dopracowany smak i bardzo dobra rozpuszczalność, która wpływa wprost na utrzymanie rewelacyjnego komfortu stosowania. Iso Whey Zero stanowi doskonały wybór także ze względu na szybką kinetykę przyswajania, która pozwala czerpać maksymalne korzyści z “okna anabolicznego” występującego zaraz po zakończonym treningu. Może być równie dobrze stosowany w celu wzbogacenia posiłków ubogich w białko. Warto wspomnieć także o wysokiej zawartości BCAA, których obecność gwarantuje ograniczenie do minimum procesów katabolicznych i tym samym ochronę tkanek przed rozpadem.

BioTech Iso Whey Zero – skład

Formuła opisywanej odżywki wysokobiałkowej została oparta o najwyższej jakości izolat białek serwatki, którego koncentracja jest jedną z najwyższych na rynku. Ponadto, zawartość węglowodanów oraz tłuszczów jest tak niska, że praktycznie pomijalna. Wynika z tego, także  śladowa ilość ewentualnej laktozy (cukru mlecznego), dzięki czemu tego typu produkty cieszą się popularnością wśród sportowców, mających problemy z jej trawieniem. Każda porcja stanowi źródło naturalnego wapnia, którego wpływ na zdrowie kości i ich odpowiednią mineralizację jest nie do przecenienia.

BioTech Iso Whey Zero – dla kogo 

Jest to propozycja dla osób aktywnych fizycznie, które cenią sobie najwyższą jakość stosowanych odżywek. Idealnie sprawdzi się zarówno w ciągu dnia, jak i zaraz po zakończonej sesji na siłowni (generalnie po treningu). Oczywiście warto po niego sięgnąć także w celu wzbogacenia diety i uzupełnienia niedoboru protein, o ile w niej takie występują. Producent zadbał o wyśmienity smak i brak problemów z rozpuszczalnością. Jeżeli zatem oczekujesz od odżywki najwyższej jakości – jest to propozycja, po którą wręcz musisz sięgnąć!

BioTech Iso Whey Zero – dawkowanie

Stosowanie BioTech Iso Whey Zero jest w głównej mierze zależne od prowadzonej diety i występujących w niej niedoborów białka. Trudno bowiem w ciemno rozpisać stosowanie konkretnych dawek – byłoby to nieodpowiedzialne i oznaczało zbędną stratę odżywki (zwiększona ponad potrzeby podaż protein nie wpływa pozytywnie na uzyskiwane efekty).

BioTech Iso Whey Zero – opinie

Marka BioTech cieszy się olbrzymim uznaniem wśród sportowców na całym świecie, podobnie jak jej odżywka wysokobiałkowa Iso Whey Zero. Zastanawiasz się w czym tkwi tajemnica jej popularności? Wszystko to zasługa zarówno najwyższej światowej jakości, jak i dobrze dobranej ceny, która co prawda nie jest najniższa, ale w konfrontacji z tym co otrzymujesz po zakupie – wypada bardzo dobrze. Kolejnym powodem, dla którego Iso Whey Zero jest tak chętnie kupowane to mnogość smaków, z których każdy stoi na niesamowicie wysokim poziomie. Wszystko to w połączeniu z bezproblemową rozpuszczalnością sprawia, że chwila przyjęcia porcji to nie tylko wzbogacenie diety o solidną dawkę pełnowartościowego białka, to także moment błogiego relaksu i odpoczynku w oczekiwaniu na kolejny trening!

BioTech Iso Whey Zero – skutki uboczne

Białko i skutki uboczne to niemal oksymoron. Jednak podobnie jak w przypadku cukru, z którym jeżeli przesadzisz, odczujesz to w postaci problemów żołądkowych. Jeżeli będziesz stosował niepotrzebnie wysokie dawki białka przez dłuższy okres czasu i nie zadbasz o spożycie np. warzyw  o alkalizujących właściwościach, możesz przyczynić się do tzw. “zakwaszenia organizmu”. Musisz mieć jednak świadomość, że jest to wynik braku rozsądku, a nie normalne działanie odżywki wysokobiałkowej.

BioTech Iso Whey Zero – podsumowanie

Jest to odżywka wysokobiałkowa, charakteryzująca się bardzo wysoką wartością biologiczną (BV=159), znakomitym profilem aminokwasowym, doskonałą rozpuszczalnością oraz niesamowitym smakiem. Czy trzeba czegoś więcej aby ją polecić z czystym sumieniem? Nie, ale przydałaby się także dobra cena – preparat nie został zbyt wysoko wyceniony, dzięki czemu masz go w zasięgu ręki. Polecamy!

 

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj