Trec Whey 100 jest produktem najwyższej jakości, czego odzwierciedleniem jest zastosowany podczas jego produkcji koncentrat białek serwatki (WPC). Stanowi on doskonałe źródło pełnowartościowego białka, którego aminogram jest niemal identyczny z profilem aminokwasowym białka wzorcowego. Trec Whey 100 charakteryzuje się dużą zawartością BCAA oraz EAA, których obecność sprzyja procesom anabolicznym oraz ogranicza katabolizm mięśniowy. Oczywiście jego smak i rozpuszczalność stanowią bardzo mocny punkt oferowanego produktu.

DZIAŁANIE TREC WHEY 100

Odżywka wysokobiałkowa Trec Whey 100 ma za zadanie dostarczyć do diety sportowca solidnej dawki pełnowartościowego budulca, którego odpowiednia podaż jest niezbędna dla zachowania szybkiej regeneracji powysiłkowej, jak i możliwie sprawnego rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej. Trudno jednoznacznie stwierdzić, że “białko działa”, ponieważ jest to element diety każdego człowieka i nie powinno się go klasyfikować na podobnej zasadzie co kreatynę lub stymulanty działające doraźnie. Opisywany Trec Whey 100 jest jednym z najlepszych w swojej klasie, ponadto występuje także z dopiskiem “Gold“, co jest wyróżnikiem specjalnych edycji dostępnych jedynie w sklepach stacjonarnych.

SKŁAD TREC WHEY 100

Formuła Trec Whey 100 została oparta tylko i wyłącznie o koncentrat białek serwatki (WPC, z ang. “whey protein concentrate”). Jest to jego olbrzymia zaleta, bowiem to bardzo dobre źródło pełnowartościowego białka zwierzęcego. Wyróżnia się ono niemal doskonałym profilem aminokwasowym, który świadczy o prawdziwe jakości produktu. Każda porcja Trec Whey 100 odznacza się bardzo wysoką wartością biologiczną (BV=104) oraz odżywczą, ponieważ dostarcza do organizmu aż 22 gramy czystego białka (przy minimalnej ilości węglowodanów oraz tłuszczów). Warto podkreślić, że duża część to aminokwasy rozgałęzione (BCAA) o silnych właściwościach antykatabolicznych, których obecność wpływa na ograniczenie procesów rozpadu. Ponadto wpływają one na usprawnienie regeneracji powysiłkowej oraz sprzyjają utrzymaniu dodatniego bilansu azotowego. Stanowią one około 35 do 40% suchej masy mięśniowej, warto więc zadbać o ich odpowiednią podaż w diecie. Niestety nie są one syntetyzowane przez organizm. Trec Whey 100 jest preparatem, w którym nie znajdziesz tanich dodatków o niewielkiej wartości dla organizmu sportowca, takich jak frakcje białka roślinnego. Wybierając właśnie Trec Whey 100 – sięgasz po produkt na światowym poziomie i jednocześnie o przystępnej cenie.

DLA KOGO TREC WHEY 100

Trec Whey 100 jest bogatym źródłem pełnowartościowego białka i jako takie może być stosowane przez wszystkich sportowców – niezależnie od stopnia ich zaawansowania oraz typu uprawianej dyscypliny. Wprowadzając Trec Whey 100 do stałej suplementacji wzmocnisz swoją dietę i zapewnisz swoim mięśniom optymalne warunki do rozwoju i regeneracji. Warto jednocześnie nadmienić, że dzięki dopracowanemu smakowi i bezproblemowej rozpuszczalności, moment przyjmowania porcji Trec Whey 100 będzie chwilą błogiego relaksu i zaspokojenia potrzeb kubków smakowych. Idealne zwieńczenie ciężkiego treningu oraz dnia. Wybór wymagających!

DAWKOWANIE TREC WHEY 100

Dawkowanie Trec Whey 100 (odżywki białkowej) jest zależne od zapotrzebowania organizmu oraz występujących braków w prowadzonej diecie. Jednak zwykle stosuje się od jednej do trzech dawek w ciągu dnia (wliczając w to chwile po zakończonym treningu). Porcja Trec Whey 100 to 30 gram proszku.

SKUTKI UBOCZNE TREC WHEY 100

Racjonalnie stosowana odżywka białkowa (Trec Whey 100) nie ma możliwości wpłynąć negatywnie na zdrowie człowieka. Jednak jeżeli przesadzisz z dawkami i nie zadbasz o odpowiednią porcję warzyw i owoców w diecie – możesz doprowadzić do zakwaszenia organizmu (czego lepiej unikać). Oczywiście analogicznie można doprowadzić do problemów gastrycznych spożywając przesadzone ilości węglowodanów. Wszystko jest dla ludzi, ale ludzi mądrych.

PODSUMOWANIE TREC WHEY 100

Odpowiednio poprowadzona suplementacja Trec Whey 100 sprzyja szybkim efektom w postaci rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej oraz siły fizycznej. Jeżeli masz problemy z dostarczeniem odpowiedniej ilości białka za pomocą diety, będzie to jeden z najlepszych produktów po jakie możesz sięgnąć. Każda Trec Whey 100 to solidna dawka pełnowartościowych protein, których przygotowanie nie przysparza żadnego problemu, a powstający szejk to prawdziwie wyśmienity napój.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj