0
0

witam.. proszę o rade jak najlepiej i rozsądnie rozpocząć proces redukcji ….zbędnych kilogramów. po wyliczeniu mego BMI.. 27.99… jest nadwag.( 79kg / 168 cm)..chciałbym maksymalnie osiągnąć wagę 70-71kg …cel podstawowy to likwidacja nadwagi a następnie stopniowe nabieranie masy mięśniowej ..bez jakiegoś wielkiego szaleństwa 🙂 po prostu odpowiednio do wzrostu…dziękuje za pomoc

 

0
0

Po pierwsze należy wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Możesz użyć jednego ze sposobów podanych tutaj:

Po drugie, dieta redukcyjna zakłada ujemny bilans kaloryczny, dlatego od zapotrzebowania, które wyliczysz należy odjąć 200-400 kcal. To będzie suma kalorii, którą należy spożywać w ciągu dnia. Raz w tygodniu, najlepiej zawsze w ten sam dzień i o tej samej porze, należy się ważyć. Tempo utraty kilogramów powinno wynosić 0,7-1 kg tygodniowo.

1
0

Redukcję proponue zacząć od porady w sprawie diety, sam probowałem ułozyc sam diete, ale daleko było do ideału. Sam mam plan dietetyczny i jestem zadowolony z efektów. Pamiętaj, że waga jest podstawą, do tego odstawienie cukrów, nie wazne czy fruktoza, czy to inny cukier. Pamiętaj też , żeby zjeść regulardie co 3 godziny, to na prawde ma wpływ.

Pokazuje 2 wyników
Twoja Odpowiedź
Umieszczaj wpisy jako gość wypełniając pola poniżej lub jeśli masz już konto.
Imię*
Email*
Strona www
Szukaj