0
0

Mam pytanie do portalu? Czy będziecie “porządkować” stronę konkursową z osób które nie dodały zdjęć do II etapu? Byłaby większa przejrzystość strony.

To samo pytanie dotyczy osób które zgłosiły się nieprawidłowo do konkursu, tj np zdjęcia bez kartki z #, lub zdjęcia niewyraźne, nieprawidłowe sylwetki itp?

  • repet
    Ponadto zmieniony został termin dodawania zdjęć do II etapu, dlaczego? był 18.02 a teraz jest 28.02? Wy jesteście organizatorami to i Wy decydujecie ale czy to aby nie jest wbrew zasadom uczciwej konkurencji, jak ma się to w stosunku do osób które zrobiły to w pierwotnym terminie?
0
0

Witam,

wprowadzimy taką zmianę, ale dopiero po zakończeniu II etapu tj. 28.02.

Zgłoszenia nie spełniające wymogów regulaminu nie będą brane pod uwagę. Zgłaszający zostali o tym powiadomieni drogą mailową. Termin został zmieniony z powodu problemów technicznych z wprowadzaniem zdjęć do II etapu.  Etap ten jest swojego rodzaju sprawdzeniem jak uczestnicy sobie radzą. To także informacja dla nas, ilu uczestników kontynuuje przemianę. Warto pamiętać, że etap ten nie jest brany pod uwagę jeśli chodzi o wynik metamorfozy.

Pozdrawiam

Pokazuje 1 wynik
Twoja Odpowiedź
Umieszczaj wpisy jako gość wypełniając pola poniżej lub jeśli masz już konto.
Imię*
Email*
Strona www
Szukaj