0
0

Witam.  Mam dla was forumowiczów pytanie a,  mianowicie chodzi mi o łączenie treningów na siłowni z treningiem kalisteniki,  czy ma to jakiś sens czy lepiej trzymać się jednej formy treningu dodam że mój tydzień wygląda następująco : poniedziałek – siłownia,  wtorek trening -muay thai, środa – kalistenika, czwartek – muay thai,  piątek – siłownia, sobota- muay thai,  niedziela –  kalistenika i wieczorem basen.  Jakie jest wasze zdanie czy może powinienem coś zmienić i pytanie dodatkowe nie związane z moja osoba znajomy ma zamiar zamówić spalacz tłuszczu lecz nie trzyma żadnej diety osobiście powiedziałem że to wyrzucone pieniądze w błoto a jaka jest wasza opinia?

  • Petro
    Co do treningów to musisz wiedzieć, czy chcesz skupić się tylko na muay thai czy na siłowni. Lecz gdybym też uprawiał ten sport to dorzuciłbym 2 razy w tygodniu jakiś trening FBW, żeby jakoś się prezentować. Jeśli nie masz diety to kupowanie spalacza tłuszczu nie ma sensu. Lepiej pobiegaj, również spalisz kalorie w dodatku trochę kondycji wpadnie :)
0
0

Tydzień jest bogaty w różne formy treningu – traktując siłownię i basen jako uzupełnienie treningu muay thai jest ok. Jeśli priorytet stanowi trening na siłowni z konkretnym celem treningowym – może być gorzej (masa i siła wymagają ograniczenia wydatku kalorycznego).

Również nie zalecamy suplementowania spalaczy bez odpowiedniej diety i treningu.

 

0
0

Spalacz bez treningów nie ma żadnego sensu.
Co do treningu, trenując kalistenike, fajnie czasem wskoczyć na siłkę i pobawić się żelastwem. Zwłaszcza w okresie zimowym gdy nie chcesz marznąć w parku. Dobry bodziec uzupełniający. Natomiast jak pisano powyżej, jeśli priorytet to muai thai, lepiej odpuścić konkretne ciężary a lepiej skupić się na treningu całego ciała, np w treningach kalistenicznych (rozwijając całe ciało, poprawisz wyniki w muai thai)

Pokazuje 2 wyników
Twoja Odpowiedź
Umieszczaj wpisy jako gość wypełniając pola poniżej lub jeśli masz już konto.
Imię*
Email*
Strona www
Szukaj