0
0

Witam mam 39 lat i nie wiem czy w tym wieku zaczynać przygodę z siłownią . Mam 180 cm wzrostu 99 kg wagi  z obwodów biceps l-39 p-40  klatka-117  barki-131  pas-100 .Jeżeli zaczynać to od czego jaki trening ,dieta czy jakies suplementy . Trening raczej w domu hantle , sztanga . Proszę o poradę .

0
0

Witam,

każda pora jest dobra, by zacząć przygodę z treningiem z siłownią 🙂 Należy odpowiednio zaplanować sobie trening tak, by był maksymalnie dopasowany do Pana możliwości i doświadczenia. Trening siłowy to doskonały sposób na zachowanie zdrowia, kondycji i dobrego samopoczucia w każdym wieku. Jako początkujący, należy skupić się na treningach całego ciała, najlepiej 3 razy w tygodniu. Na początku tej drogi suplementacja nie jest niezbędna, natomiast dieta – to klucz do sukcesu. Służymy również swoimi planami – treningowymi i dietetycznymi.

Pozdrawiam

0
0

Warto rozpocząć treningi od poprawienia ogólnej sprawności organizmu, oraz zadziałać kompelsowo. Najlespsza w tym przypadku jest baza. ćwiczenia z własną masą  ciała, pompki, przysiady, wykroki, podciągnięcia, pompki na poręczach, podciąganie. To zbuduje porządną bazę, a potem zdecyduj czy iść na siłownie czy rozwijać się w treningach z własną masą ciała.

Pokazuje 2 wyników
Twoja Odpowiedź
Umieszczaj wpisy jako gość wypełniając pola poniżej lub jeśli masz już konto.
Imię*
Email*
Strona www
Szukaj