0
0

Witam. Do wakacji zostało mało czasu, a ja ze względu na obowiązki matury dziewczynę zaniedbalem treningi i swoją sylwetkę,  stąd moje pytanie co mogę zrobić w tym krótkim czasie zrobić aby wyglądać jak najlepiej?  Jeśli chodzi o dietę jest to ciężki temat, ponieważ nie mam pieniędzy mogę odpuścić napoje gazowane i słodycze. jakie ćwiczenia i formę treningu polecacie posiadam ławeczke, hantle, drążek oraz worek bokserki waga 79kg wzrost 178cm wiek 20 lat podstawy mam 6 lat boks tajski dodatkowo siłownia amatorsko

0
0

Cześć,

Jeśli zależy Ci na szybkim zbudowaniu formy powinieneś skupić się na 3 rzeczach:

  1. Trening siłowy o dużej objętości i intensywności, tzn. duża liczba serii (np. 8) z ciężarem 80-100% ciężaru maksymalnego. Oczywiście wtedy liczba powtórzeń będzie mniejsza.
  2. Włączenie do planu treningowego sprintów bądź innych interwałów. Możesz np. 2 razy w tygodniu wykonać trening interwałowy w formie sprintów. Mogą być one wykonywane na dystans lub na czas. Możesz również wykonać trening w formie tabaty.
  3. Odżywianie jest najważniejsze! Nie osiągniesz żadnego celu jeśli nie będziesz jadł właściwie. Nikt nie karze Ci kupować wołowiny za 200 zł/kg. Możesz oprzeć się o produkty, które spożywasz na co dzień. Ważna jest ich ilość oraz podział makroskładników.

Pozdrawiam,

Marcin, zespół Budujmase.pl

Pokazuje 1 wynik
Twoja Odpowiedź
Umieszczaj wpisy jako gość wypełniając pola poniżej lub jeśli masz już konto.
Imię*
Email*
Strona www
Szukaj