10ml po 300mg/1ml

Klasyfikacja: Steryd anaboliczno – androgenny

Substancja aktywna: Boldenon

Okres półtrwania: ~8 dni

Dawkowanie: 400 – 800mg / tydzień

Aromatyzacja: Niska

Blokowanie HPTA: Umiarkowane

Equipoise, podobnie jak Deca-Durabolin, nie powoduje dramatycznych przyrostów. Masa mięśniowa budowana jest wolno i stabilnie. Boldenon zapewnia za to bardzo “twardy” wygląd, o świetnej definicji. Najlepsze efekty uzyskuje się przy dłuższym stosowaniu, co najmniej 10 tygodni. 

Jak już wcześniej wspomniano, Equipoise jest środkiem wszechstronnym. Można łączyć go praktycznie z każdym innym środkiem, w zależności od oczekiwań. W cyklach zwiększani masy mięśniowej łączy się go z Anadrolem lub iniekcyjnym testosteronem, co zapewni bardzo dobre przyrosty masy mięśniowej i siły. W okresach pracy nad definicją i gęstością stosuje się stacki boldenon z środkami nie aromatyzującymi, takimi jak Trenbolon, Halotestin czy Winstrol.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Komentarze

  1. Witam ja już drugi strzał sobie dałem, a daje co 3 dni i nie wiem czy ziomek dobrze mi poradził 🤔 po centymetrze.. Co wy na to?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No