Współpracujący z portalem budujmase.pl – trener personalny Łukasz Mizera został mistrzem w kulturystyce do 75 kg podczas targów Fit Weekend w Kielcach, które odbyły się w dniach 22-23.04.br. 

Łukasz Mizera – mistrzem w kulturystyce do 75 kg

Zespół budujmase.pl jest dumny ze współpracującego z nim trenera personalnego Łukasza Mizery, który znalazł się na podium w Mistrzostwach Kulturystyki do 75 kg w Kielcach. “Jesteśmy pełni podziwu dla Łukasza Mizery. Gratulujemy mu jego motywacji, zaangażowania i profesjonalizmu” – mówi redaktor naczelny Buduj Masę.

Łukasz Mizera to trener personalny i zawodnik kulturystyki, który do tej pory miał na swoim koncie mistrza debiutów kulturystycznych i wicemistrza polski w kategorii do 75 kg. Ze sportem jest związany od lat, t.j.: piłka nożna, lekkoatletyka, sporty siłowe. Całą swoją wiedzę praktyczną i teoretyczną, zdobywaną przez lata, skutecznie przekłada na swoich klientów, gwarantując im efekt zmiany swojej sylwetki i zaszczepiając w nich sportowego bakcyla. Wciąż pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w seminariach, wykładach i szkoleniach, aby jeszcze lepiej i skuteczniej pomagać ludziom, którzy potrzebują jego pomocy. Łukasza Mizerę do zawodów przygotował trener Radosław Słodkiewicz. 

Łukasz Mizera mistrzem w Zawodach Kulturystycznych w Kielcach

Łukasz Mizera mistrzem w Zawodach Kulturystycznych do 75 kg w Kielcach.

Łukasz Mizera pisze artykuły na potrzeby portalu budujmase.pl. Jego wiedza teoretyczna, jak i praktyczna, przekładają się na wysoki poziom treści. Polecamy lekturę poniższych artykułów autorstwa Łukasza Mizery:

Zapraszamy na fanpage Łukasza Mizery – kliknij

Rating: 5.0/5. Wg 1 głosu.
Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj