Zwycięzca I edycji konkursu Metamorfoza 10 000 – Szymon Spychała – odebrał nagrodę z rąk Macieja Pietkiewicza, członka jury Buduj Masę. Wręczenie nagrody miało miejsce 24 kwietnia 2017 w klubie Cross Rage, w którym na co dzień trenuje Szymon. Główną nagrodą był voucher na 10 000 PLN oraz kupon zakupowy na odżywki Formotiva Pharma Nutrition o wartości 2 000 zł.

Szymon Spychała zwycięzcą konkursu Metamorfoza 10 000

Szymon Spychała, zwycięzca konkursu Metamorfoza 10 000, z zawodu jest mechanikiem. Do udziału w konkursie namówiła go żona. Szymon bez problemu łączy pracę zawodową z treningami. Jego partnerka wykazuje duże zrozumienie dla jego nieobecności w domu, ponieważ sama też trenuje. W jaki sposób Szymonowi udało się dokonać tak spektakularnej metamorfozy? Zwycięzca korzystał z pomocy profesjonalnego trenera personalnego i dietetyka, dzięki którego pomocy w szybkim czasie widoczne były rezultaty jego pracy. “Angażował się w 100%, realizował nasze założenia dietetyczne i treningowe, na co mamy dowody” – mówi Michał Janiec, trener personalny w Cross Rage.

Szymon Spychała trenował 5 razy w tygodniu, pozostałe dni przeznaczał na regenerację. “Pomiędzy drugim a trzecim etapem konkursu pojawiły się momenty zwątpienia, wynikające z lenistwa” – mówi Szymon Spychała. Pomimo odebrania wygranej, zwycięzca nie rezygnuje z dalszych treningów. Nadal chce udoskonalać swoje ciało, dążąc do ideału. Przed Szymonem regularne treningi, które przybliżą go do założonego celu treningowego.

Rating: 2.9/5. Wg 7 głosów.
Proszę czekać...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj