W sklepie internetowym Budujmase.pl płatność za swoje zamówienie można realizować na dwa sposoby: przedpłatą , czyli płatność z góry oraz w trakcie dostawy, czyli płatność za pobraniem:

 

Płatność z góry odbywa się za pomocą znanego systemu transakcyjnego PayU – szybkiego przelewu, bez dodatkowych opłat. Po złożeniu zamówienia klient zostaje prze kierowany do systemu płatności, w którym będzie mógł dokonać przelewu używając swojego konta w banku. Jest to wygodna i natychmiastowa forma zapłaty za towar- dzięki systemowi PayU informacja o zapłacie wędruje do sprzedawcy już po 15 minutach. Płatność przed odbiorem towaru poprzez system płatności PayU to najszybszy i najpewniejszy sposób nabycia towaru. W trosce o bezpieczeństwo transakcji dokonywanych w systemie płatności PayU, obsługa sklepu może poprosić o weryfikację zamówienia opłaconego przez PayU – telefonicznie lub mailowo poprzez adres e-mail klienta, podany podczas składania zamówienia

 

Płatność za pobraniem, czyli przy odbiorze przesyłki – płatność regulowana u kuriera, bądź u listonosza w zależności od wybory formy dostawy. Przy wyborze tej formy płatności doliczana jest dodatkowa opłata wynosząca 5zł brutto.

 

Jaki jest czas oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty na koncie sklepu Budujmase.pl jeśli użyję zapłaty z góry za omocą PayU ?

 

jeżeli płatność przebiega bez przeszkód serwis w przeciągu 15 minut przekazuje do nas informacje z potwierdzeniem wpłaty.

 

Jaki jest czas oczekiwania na realizację zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu fitnesstrening.pl?

 

Bardzo nam zależy na realizacji zamówień jak najszybciej. Standardowa procedura przewiduje dostarczenie towaru w czasie od jednego do trzech dni roboczych od momentu złożenia zamówienia za pobraniem lub wpływu należności za zamówienie opłacone przelewem (w zależności od wybranej formy dostawy)

 

Kiedy podejmuje decyzję o formie płatności?

 

Wyboru sposobu płatności dokonuje się w trakcie składania zamówienia poprzez zaznaczenie odpowiednich opcji w formularzu.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No