Rating: 3.0/5. Wg 10 głosów.
Proszę czekać...

Komentarze

  1. Wiele osób robilo też zdjęcia dodając o wiele większy fałszywy efekt poprzez inną poza lub światło czy też napinke. Mogę podesłać zdjęcia robione tak jak inni gdzie wyglądam na 2x lepiej zrobionego niż w zwycięskim zdjęciu konkursowym. Wsadzilem takie żeby było uczciwie, jury zdecydowało I tak musi być.

   Pozdrawiam : )

 1. Klasyk wszyscy wygrali uczciwie według ocen sędziów które zawsze są indywidualne i zachwycają akurat danego sędziego. Takie są sporty sylwetkowe i każdy doświadczony sportowiec obeznanu chociaż by w kulturystyce wie to i często łyka gorycz porażki zajmując 2-3 miejsca na zawodach. Niestety typowy Janusz nigdy nie zaakceptuje takiego faktu mając pretensje do świata zamiast do wyboru sportu którym się zajął i jakimi kieruje się ten sport zasadami. Trzeba było zająć się np. bieganiem, tam wygrywają cyferki, bez oceny wizualnej.

 2. PuciaPl oczywiście ze tak ale byli tez tacy co odwalili kawał roboty, zrzucili pare naście kilo sadła i centów w pasie i nie da się tego ukryć, bez żadnych fałszywych efektów na zdjęciach. Ja osobiście mam wrażenie ze nie był to konkurs na metamorfozę tylko na najlepsza kratę na brzuchu bo jeśli chodzi o przemiany to były bardziej spektakularne.
  Gratuluje formy!

  1. Ale jest to portal o tematyce kulturystyki więc logiczne jest że jury patrzylo bardziej pod kontem kraty niż ogólnego zrzucenia sagi.

   Pozdrawiam

 3. Jestem jednym Z uczestników który osiągnął dużo więcej w 2.5 miesiac, bo trochę później przystąpiłem do konkursu.
  Ogólnie zrzuciłem ponad 15kg. I osiągnąłem wymiary jakich nie miałem nigdy, przy morderczej diecie i treningu codziennie po 3h 2.5miesiaca.
  Jeśli to konkurs na kratę to trzeba było zmienić nazwe i dać do zrozumienia, że ci co mają więcej ciałka nie mają szans.
  Moze nie wyrzeźbione kraty, ale brzuch i boczki zniknęły i do tego klatka wyszła do przodu. Mięśnie pleców uwidoczniły się. Rozmiary tak też poszły ostro w górę. To konkurs na metamorfozę dla wszystkich, a nie na kratę dla kulturystów. Jak dla mnie to nagrody dostali pewnie podopieczni jury.
  Tyle w temacie.

  Ps. Gratulacje dla wszystkich, którzy coś osiągnęli i się nie poddawali, a nie zostali docenieni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj