Mutant Mass jest jednym z najpopularniejszych preparatów na masę, którego tajemnica tkwi w niesamowitym smaku, bezproblemowej rozpuszczalności oraz dopracowanym składzie. Nie wierzysz? Zajrzyj w tabelę wartości odżywczych oraz listę zastosowanych podczas produkcji składników. Zdecydowanie jest to jego olbrzymia zaleta i jednocześnie kwintesencja tego typu produktów. Gainery mają za zadanie zapewnić szybki dostęp organizmu do pełnowartościowego białka, węglowodanów oraz niewielkiej ilości tłuszczów. Jednak to goły schemat, który niemal na każdej płaszczyźnie jest przez opisywanego Mutant Mass’a przełamywany – oczywiście na plus!

 

DZIAŁANIE MUTANT MASS

Rolą gainerów (takich jak Mutant Mass), inaczej: “odżywek na masę” jest uzupełnienie i wzmocnienie prowadzonej diety. Każda porcja dostarcza bowiem do organizmu mieszankę najwyższej jakości białka oraz węglowodanów złożonych. Właśnie jakość budulca przekłada się na odpowiednie zaopatrzenie mięśni w niezbędne aminokwasy, bez których zarówno rozwój, jak i szybka regeneracja nie miałaby miejsca. Oczywiście, w składzie Mutant Mass znajdziesz także szereg wartościowych dodatków, takich jak olej kokosowy (MCT), inulina, a nawet siemię lniane będące bogatym i naturalnym źródłem kwasów z grupy omega 3. Warto podkreślić, że walory organoleptyczne (smak, aromat i konsystencja) stoją na tak wysokim poziomie, iż w pewnym sensie może pełnić także rolę urozmaicenia monotonnej diety. Natomiast, dzięki znakomicie zbilansowanym wartościom odżywczym, sprawdzi się także w roli awaryjnego posiłku. Efektem działania Mutant Mass jest znaczne usprawnienie rozwoju masy mięśniowej, poprzez uzupełnienie wszelkich niedoborów w prowadzonej diecie.

 

SKŁAD MUTANT MASS

Formuła Mutant Mass’a łączy w sobie zalety kilku źródeł węglowodanów złożonych, takich jak skrobia jęczmienna, Waxy maize, sproszkowane płatki owsiane oraz maltodekstryny. Czymże byłby gainer bez protein? Każda porcja dostarcza do organizmu starannie skomponowaną ich mieszankę (koncentrat, izolat oraz hydrolizat białek serwatki, koncentrat i izolat protein mlecznych, ale także kazeinę micelarną). Wszystko to w starannie dobranych proporcjach. Warto wspomnieć także o inulinie, której wpływ na układ pokarmowy jest bardzo pozytywny. Natomiast olej MCT stanowi znakomite źródło łatwo przyswajalnej energii. Wprowadzając Mutant Mass’a do swojej diety – wybierasz to, co najlepsze!

 

DLA KOGO MUTANT MASS

Preparaty pokroju Mutant Mass są skierowane do najbardziej wymagających sportowców, których dieta oparta jest o najwyższej jakości składniki oraz produkty. Oczywiście, nie ma tu znaczenia jakiego typu uprawiana jest dyscyplina (wytrzymałościowa, siłowa, wytrzymałościowo-siłowa). Najważniejsza jest odpowiednio zbilansowana i wartościowa dieta – i właśnie w tym celu wprowadzane są tego typu odżywki. Mogą zostać wykorzystane na kilka sposobów, z czego najczęściej ich zadaniem jest podbicie ogólnej kaloryczności diety, następnie uzupełnienie niedoboru białka bądź węglowodanów w spożywanych posiłkach oraz urozmaicenie monotonnych smaków. Nawet wymagająca i profesjonalna dieta nie powinna przysparzać o “ból głowy”. Dzięki Mutant Mass zaspokoisz zwiększone potrzeby swojego organizmu na substancje odżywcze oraz zadowolisz kubki smakowe. Może być stosowany nawet przez tzw. “hardgainerów” mających problem z przybraniem na masie. Mutant Mass wspiera szybką regenerację, chroni przed katabolizmem (dzięki dużej koncentracji BCAA) oraz sprzyja rozwojowi upragnionej muskulatury.

 

DAWKOWANIE MUTANT MASS

Dawkowanie Mutant Mass powinno być uzależnione od prowadzonej diety (jej niedoborów itd.). Najczęściej stosowane są dwie do trzech porcji dziennie (każda po 130 gram) o różnych porach dnia (pomiędzy posiłkami oraz zaraz po treningu). Mutant Mass może być rozpuszczany w letniej wodzie lub chudym mleku – zależnie od indywidualnych upodobań smakowych.

 

SKUTKI UBOCZNE MUTANT MASS

Odżywka na masę jaką jest Mutant Mass, to “tylko” preparat mający na celu poprawić odżywienie Twojego organizmu. Nie możesz się po nim spodziewać ani doraźnego działania (jak, np. po stymulantach), ani obawiać negatywnego wpływu na zdrowie bądź uzyskiwane efekty. Oczywiście, jeżeli przesadzisz z dawkami Mutant Mass, to jak zwykle może się to skończyć jedynie dłuższym pobytem w ubikacji. Podobnie jak w życiu – liczy się zdrowy rozsądek.

 

OPINIE MUTANT MASS

Mutant Mass jest jedną z najczęściej wybieranych odżywek na masę typu “gainer” na świecie. Swoją popularność zawdzięcza niesamowitemu smakowi i skutecznemu, bogatemu składowi. Oczywiście, bezproblemowa rozpuszczalność także ma swój wkład w tym wszystkim, jednak niezaprzeczalnie cieszy się on niesłabnącą popularnością. Ciekawostką jest to, że cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami zarówno wśród zawodowych sportowców (zawodników), jak i osób aktywnych na amatorskim poziomie. Jednak nie jest to dziwne – organizm człowieka działa praktycznie tak samo w każdym z przypadków – trudno wię,c żeby Mutant Mass przynosił gorsze rezultaty. Zatem jeżeli poszukujesz pewnego i chwalonego preparatu na masę – sięgnij po Mutanta i ciesz się jego walorami!

 

PODSUMOWANIE MUTANT MASS

Mutant Mass to już niemal kultowy produkt, którego renoma obiegła cały świat. Aktualnie, trudno o lepiej rozpoznawalną markę. Wszystko to do czegoś zobowiązuje i ma odzwierciedlenie w składzie, który został oparty o najlepsze składniki. Podobnie w kwestii smaku i braku problemów z rozpuszczalnością – Mutant Mass to jedna z najlepszych odżywek w swojej kategorii. Jeżeli poszukujesz wsparcia dla swojej diety i cenisz sobie najwyższą jakość i sprawdzony skład – sięgnij właśnie po Mutant Mass’a i ciesz się z osiąganych przy jego pomocy efektów!

 

Rating: 5.0/5. Wg 1 głosu.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj