Muscle Martini: to klinicznie przebadana formuła przyspieszająca regenerację i chroniąca przed katabolizmem. Działanie: Stanowi budulec dla nowo powstającej tkanki mięśniowej. Uzupełnia niedobory aminokwasów. Wspomaga regenerację; Chroni przed katabolizmem. Preparat Muscle Martini firmy German American Technologies jest nutraceutykiem przeznaczonym dla wielbicieli fitnessu, sportowców dążących do rozbudowy siły i masy mięśniowej, którym zależy na jak najlepszych rezultatach. Jest to smaczny i zdrowy preparat o bogatym składzie, który został opracowany przez specjalistów w dziedzinie żywienia. Prezentowany nutraceutyk dostarcza w porcji 6175mg BCAA i EAA o doskonałej rozpuszczalności w każdej porcji! Zawiera kompleks antykatabolików naturalnego pochodzenia – GAT Anti-Catabolic Amino Acid Matrix. Jak potwierdzono klinicznie, Muscle Martini obniża poziom kortyzolu i zwiększa poziom energii o 60%.

Skład: dla porcji – 12,17g: Wartość energetyczna 12kcal, Tłuszcz całkowity 0.5g, Sód 150mg, Węglowodany całkowite 3g, Cukry 0g, Muscle Martinine Essential Amino Acid Matrix 6175mg: L-Taurine, L-Glutamine, L-Threonine, L-Phenylalanine, L-Lysine, L-Histidine, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, L-Citrulline Malate 2:1, L-Methionine, GAT Anti-Catabolic Amino Acid Matrix: Beet Powder, Withania Somnifera (as Sensoril)
Indian Gooseberry (as Capros), Trans-Alanyl-Glutamine, L-Ornithine Alpha-KetoglutarateGoji Extract, Acai Extract

Sposób użycia: W dni nietreningowe: Zmieszaj 2 miarki (12,17g) z wodą i wypij bezpośrednio po treningu. Taką samą porcję wypij przed snem a zapewnisz sobie solidny strzał budulcowych aminokwasów na noc. W dni treningowe: Przyjmuj 2 porcje po 12,17g od 1 do 3 razy dziennie w zależności od własnego zapotrzebowania.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No