Za dwa dni koniec konkursu, ale nie koniec mojej drogi 🙂 Konkurs, a w zasadzie pierwsze zdjęcia zrobione przez moją siostrę, dały mi kopa. Dopiero (See more) na zdjęciach zobaczyłam jak strasznie wyglądam, bo ubrania czy lustro są złudne. Nawet nie zdając sobie sprawy, dostosowywałam ubrania tak, by tuszować najgorsze partie ciała. Patrząc wstecz kupowałam tylko luźne bluzki i koszule. Teraz wiem czemu...
Przede mną jeszcze bardzo długa droga, żeby moje ciało stało się dla mnie ładne i atrakcyjne. Jednak wiem, że tym razem nie odpuszczę, bo zmiany które udało mi się wypracować przez te 2 miesiące dają mi silną motywację. To aż i tylko 2 miesiące, podczas których nie stosowałam żadnej suplementacji. Niestety mój organizm mi na to nie pozwala, no i muszę powalczyć z kontuzją biodra (lepsze cardio = lepsza redukcja ;))
Dopóki widzę zmiany w ciele, będę polegać na samej diecie i siłowni. Może przed wakacjami dla lepszego efektu postaram się znaleźć jakiś spalacz, żeby pogłębić efekty pracy i zmotywować jeszcze bardziej do pilnowania michy latem 😉 Widzę jak suplementacja pomaga przy zmienianiu ciała..ale całe życie na suplementach przecież się nie da ;/ - co najmniej w moim przypadku.
Na siłownię zaciągnęłam też mojego męża i muszę przyznać, że z niego też jestem bardzo dumna. Chyba nawet bardziej niż z siebie 😀
Razem jemy i gotujemy zdrowo, nawet chlebek pieczemy sami..i to jest chyba w tym wszystkim najlepsze, co udało mi się osiągnąć!
Dziękuję za kopa do pracy i wsparcie. Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia i wytrwałości w dalszej walce o lepsze ciało!
Please sign up or sign in to like or comment on this post.
gratuluję metamorfozy, super efekt 🙂
Please sign up or sign in to like or comment on this post.
zachciało się odchudzać 😛 😛 😛 tak wyglądają prawie wszystkie spodnie, nie ma sensu zmieniać garderoby skoro chcę schudnąć jeszcze z 10 kg 🙂
Please sign up or sign in to like or comment on this post.
Witam,
Myślę, że wypadałoby jakoś podsumować te dwa miesiące, więc...
Start był pełen entuzjazmu. Na koniec natężyły mi się trening piłki nożnej i taekwondo przez co postanowiłem (See more) poluzować trochę na siłowni żeby nie przeciążyć organizmu(stąd też np niedokończona a6w). Oczywiście na tych 2 miesiącach treningu nie kończę, właściwie to dopiero zaczynam, jest to dość mocny ale jednak wciąż początek :). Z efektów i pracy jestem jak najbardziej zadowolony i jestem przekonany, że więcej osiągnąć nie mogłem w tak krótkim czasie a dalej będzie tylko lepiej:)! Trening konsultowałem z trenerem personalnym. Rożnymi sposobami maxymalnie starałem się zwiększyć regenerację, żeby mięśnie były w stanie wytrzymać takie tempo. Dietę (wegetariańską) konsultowałem z poradnią żywieniową w Łowiczu i ściśle się jej trzymam, więc śmiało mogę powiedzieć, że dałem z siebie wszystko! Jeszcze tylko mała wzmianka na temat braku treningu nóg - przy mojej pracy (inkasenta^^) gdzie dziennie chodzę po 8h, dodatkowo przy treningach piłki nożnej i tkd gdzie duży nacisk skupia się właśnie na nogach uwierzcie, że są one wystarczająco przemęczone i bez dokładania kolejnego treningu. Kiedyś skupię się na zwiększeniu ich muskulatury ale to jeszcze nie była ta pora.
Szkoda, że tak krótki termin został wyznaczony w tym konkursie ale myślę, że i tak wykorzystałem go całkiem przyzwoicie;).
Pozdrawiam i życzę powodzenia konkursowiczom ^^!
Please sign up or sign in to like or comment on this post.
😉
Please sign up or sign in to like or comment on this post.
54 - pilka, barki&biceps&triceps (31dzien a6w)
55 - meczyk
56 - klatka&plecy, (31 dzien a6w)
57 - tkd (32 dzien a6w)
58 - pilka
59 - barki&biceps&triceps (See more) (32 dzien a6w)
60 - tkd (33 dzien a6w)
61 - pilka, klatka&plecy, (34 dzien a6w)
62 - cheat day
63 - mecz
64 - tkd barki&biceps&triceps (34 dzien a6w)
65 - (35 dzien a6w)
Please sign up or sign in to like or comment on this post.
Ja jestem zadowolony
Please sign up or sign in to like or comment on this post.
lukas.ino
Comment hidden. Show this comment
lukas.ino super zmiana 🙂 i najważniejsze, że satysfakcja jest 🙂
super ☺ a nie miałaś problemów z wrzuceniem zdjęć bo mi wyskakuje błąd ze niby za duże a zawsze robię tak samo
Please sign up or sign in to like or comment on this post.
PODSUMOWANIE MOJEGO UDZIAŁU W KONKURSIE:
Tak jak zamierzałem, poświęciłem ten okres na budowanie masy mięśniowej oraz na rozbudowę partii mięśniowych, które u mnie zwyczajnie kuleją. Generalnie (See more) bardzo się cieszę , że wziąłem udział w ten zabawie bo myślę, że inaczej mógłbym aż tak nie przycisnąć na treningach i aż tak nie przypilnować diety jak to właśnie zrobiłem (chociaż kogo ja oszukuję 😀 ). Dzięki tej dodatkowej mobilizacji i motywacji udało mi się uzyskać ok. 8 kg wagi na plus, udało mi się poprawić szerokość pleców oraz nabicie barków i klatki piersiowej. Niestety nie udało mi się osiągnąć dwóch rzeczy - dobić do 90 kg (choć mocno się starałem, ale pociągnę masowanie do świąt wielkanocnych więc powinno pęknąć!) oraz nie zalać brzucha (tu tym bardziej przy zdjęciach do III tury nie pomogło mi weekendowe ładowanie śmieciami, żeby zachęcić spowolniony organizm do osiągnięcia magicznych 90 kg 😛 ). Ogólnie rzecz biorąc myślę, że dałem z siebie wszystko co byłem w stanie 🙂 Dziękuję wszystkim za dopingowanie mnie, za okazane wsparcie i miłe słowa. Oczywistą sprawą jest, że wspaniale byłoby wygrać, ale co by się nie stało ja "jadę" dalej! 🙂 Wielkie pozdro!
Please sign up or sign in to like or comment on this post.
No widzę, że końcowa forma całkiem nie zła 😉 zapraszam do mnie na obejrzenie zdjęć 😉 Pozdrawiam
Please sign up or sign in to like or comment on this post.
esey_o_silowni
Comment hidden. Show this comment
esey_o_silowni Dzięki za słowa uznania i motywację! 🙂 Pozdro!
Szukaj
Yes No