L-Tryptofan to aminokwas niezbędny występujący w różnych pokarmach bogatych w białko. L-Tryptofan może być również przyjmowany w formie suplementu. SCITEC Tryptophan
pogromca stresu. Skutecznie hamuje nadmierny apetyt wspomagając redukcję tłuszczu, wpływa na spokojny głęboki sen tak ważny dla odpowiedniej regeneracji. Skuteczny antydepresant dostępny bez recepty, L-tryptofan w kapsułkach jest źródłem aminokwasu, który organizm musi pozyskać z zewnątrz, bo nie jest w stanie sam go wytworzyć. Z tryptofanu organizm produkuje serotoninę, neuroprzekaźnik o działaniu przeciwdepresyjnym, który powoduje dobry humor i stan rozluźnienia.
Essential Amino Acid * Tryptophan * 500mg per serving *Dietary Supplement

Sposób użycia : Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie, przed pójściem spać, na pusty żołądek, popijając wodą. Stosuj ten produkt w połączeniu z jedzeniem, jako część zdrowej, zbilansowanej diety, a nie jako zastępstwo dla niej.

Skład: Ilość w porcji 1kaps- L-Tryptofan 500 mg

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No