Tested Amino 6500- aminokwasy w kapsułkach z hydrolizowanego białka serwatki WPH o najwyższej przyswajalności bogate w BCAA. Doskonała odżywka aminokwasowa dla sportowców wszystkich dyscyplin siłowych jak fitness i kulturystyka oraz osób aktywnych. Tanie całodzienne aminokwasy uzyskane z hydrolizowanego izolatu białka serwatki o wysokiej wartości BV oraz rewelacyjnej przyswajalności – wspomagają budowanie masy mięśniowej i przyśpieszają regenerację.

Oryginalna kanadyjska odżywka dla sportowców i osób aktywnych Tested Essentials Amino 6500 to najwyższej klasy źródło aminokwasów o silnym działaniu anabolicznym oraz antykatabolicznym. W każdej porcji silnej anabolicznej odżywki znajduje się mega dawka protein w postaci czystych, naturalnie występujących aminokwasów. Aminokwasy Tested Amino 6500 pozyskiwane są z białka serwatki (hydrolizowany izolat białka serwatkowego), dzięki czemu posiadają wysoką wartość BV, a także optymalny profil aminokwasowy dla budowania masy mięśniowej. Dobry suplement aminokwasowy Tested Amino 6500 jest szczególnie bogaty w aminokwasy esencjalne EAA, aminokwasy rozgałęzione BCAA oraz L-glutaminę.

Dawkowanie: spożywać 1 porcję (5 kapsułek) dwa razy dziennie. W dni treningowe zaleca się spożyć jedną dawkę odżywki rano, zaraz po przebudzeniu (co może pozytywnie wpływać na skuteczność hormonu wzrostu, który jest odpowiedzialny za budowanie siły oraz wzrostu i namnażania się komórek mięśniowych) oraz drugą porcję bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe zaleca się spożyć dwie dawki podzielone – razem z posiłkami w ciągu dnia.

Skład: w porcji dziennej- 10 tabletek:
Alanina 336 mg
Arginina 178 mg
Cysteina 112 mg
Fenyloalanina 204 mg
Glicyna 142,5 mg
Histydyna 125 mg
Izoleucyna 435 mg
Kwas asparaginowy 680 mg
Kwas glutaminowy 1134 mg
Leucyna 705 mg
Lizyna 600 mg
Metionina 145 mg
Prolina 422 mg
Seryna 336 mg
Treonina 323 mg
Tryptofan 90 mg
Tyrozyna 230 mg
Walina 302,5 mg

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No