AAKG (Alfa-Ketoglutaran L-Argininy) uważany jest za najwartościowszą formę argininy. Cechuje ją większa biodostępność, szybsze działanie, silniejsze właściwości anaboliczne, które pozwalają na osiągnięcie bardziej spektakularnych rezultatów niż przy suplementacji wolną formą argininy. Rx Gold AAKG odgrywa bardzo ważną rolę w procesie budowania masy i siły mięśni. Wnikając w głąb naszego organizmu, przechodzi w związek o nazwie cytrulina, nasilając wytwarzanie tlenku azotu (NO), który zwiększa pompę mięśniową. To z kolei sprzyja szybszemu i efektywniejszemu dostarczaniu do mięśni wszystkich niezbędnych substancji odżywczych oraz budulcowych, co stwarza optymalne warunki dla ich szybszego rozwoju i regeneracji potreningowej. AAKG zwiększa poziom kilku istotnych hormonów anabolicznych, a w szczególności hormonu wzrostu (hGH), co zdecydowanie ułatwia budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, zwiększa wytrzymałość i wydolność treningową, minimalizuje straty białek mięśniowych (działanie antykataboliczne). Rx Gold AAKG wpływa także na zwiększenie przepływu krwi, co ułatwia osiągnięcie i utrzymanie erekcji, zwiększając doznania i satysfakcję w sferze seksualnej.

Skład: Zawartość w porcji 4g Alfa-ketoglutaran AAKG 3,6g 

Sposób użycia: Należy przyjmować raz dziennie. Rozpuścić porcję (4gramy – 1 łyżeczka od herbaty) rozpuścić w 200ml wody. W dni treningowe przyjmować 30 minut przed treningiem. W dni nietreningowe spożywać po przebudzeniu.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No