NO-FX zawiera argininę która jest warunkowo niezbędnym aminokwasem, co oznacza, że w normalnych okolicznościach może być syntetyzowana przez nasz organizm, aby pokryć swoje potrzeby. W przypadku złego odżywiania lub ciężkiego wysiłku fizycznego nasz szlak biosyntezy nie może produkować odpowiedniej ilości argininy, tak więc arginina powinna zostać dostarczona po przez suplement lub w naszej diecie.

Arginina będąca prekursorem tlenku azotu (NO) jest powszechnym suplementem stosowanych przez sportowców oraz profesjonalnych kulturystów. NO-FX zawiera 5000mg l-argininy w porcji w wygodnej i gotowej do użycia w każdej chwili saszetce.

NO FX jest wzbogacony w witaminę C, która przyczynia się do:
– normalnych procesów metabolicznych
– zmniejsza zmęczenie
– zapewnia normalne funkcjonowanie układu nerwowego
– zapewnia odpowiednie funkcjonowanie układu odpornościowego
– chroni komórki przed stresem oksydacyjnym
– reguluje poziom kolagenu, który odpowiada za normalne funkcjonowanie: chrząstki, dziąseł, zębów, skóry i krwi.

Dawkowanie: Rozpuść 1 saszetkę w 300 ml wody i wypij przed treningiem lub po treningu. Formuła nasycana dwutlenkiem węgla, dlatego nie zamykaj przykrywki butelki od razu, aby uniknąć nadbudowy ciśnienia! Nie połykaj nierozpuszczonego proszku! Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład: 1 saszetka- Zawartość jednej porcji zaw:
Arginina 5000mg
Witamina C 60mg
Sód 846mg

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No