UNS Beta-Ala- beta-alanina w proszku znanej marki UNS! Wysokiej jakości beta alanina jest głównie odpowiedzialna za “odkwaszanie” mięśni. Dzięki temu beta-alanina umożliwia dłuższe i bardziej intensywne treningi i skraca okres regeneracji. Stosowanie UNS Beta-ala przed treningiem zmniejsza zmęczenie, co pozwala na efektywne budowanie masy mięśniowej i uzyskiwanie maksymalnej siły.

UNS Beta-Ala to suplement zawierający czystą beta-alaninę w proszku. Beta-alanina to aminokwas zwiększający wydolność mięśniową poprzez działanie odkwaszające mięśnie i opóźniające wystapienie zmęczenia. Odżywka z beta-alaniną doskonale się sprawdza do stosowania przed treningiem szczególnie przez kulturystów i sportowców siłowych – opóźnia zmęczenie mięśni, korzystnie wpływa na zwiększenia masy mięśniowej, a stosowana wraz z kreatyną pozwala na uzyskanie maksymalnej siły mięśni.

Dawkowanie: Należy wymieszać porcję odżywki UNS Beta-Ala 3g (1/2 miarki) z 250ml wody. Stosować przed i po treningu z napojem zawierającym kreatynę i/lub węglowodany. Nie przekraczać 2 miarek w ciągu dnia.
 W dni treningowe stosować przed i po treningu. W dni nietreningowe stosować rano.

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj
Yes No