UNS Beta-Ala- beta-alanina w proszku znanej marki UNS! Wysokiej jakości beta alanina jest głównie odpowiedzialna za “odkwaszanie” mięśni. Dzięki temu beta-alanina umożliwia dłuższe i bardziej intensywne treningi i skraca okres regeneracji. Stosowanie UNS Beta-ala przed treningiem zmniejsza zmęczenie, co pozwala na efektywne budowanie masy mięśniowej i uzyskiwanie maksymalnej siły.

UNS Beta-Ala to suplement zawierający czystą beta-alaninę w proszku. Beta-alanina to aminokwas zwiększający wydolność mięśniową poprzez działanie odkwaszające mięśnie i opóźniające wystapienie zmęczenia. Odżywka z beta-alaniną doskonale się sprawdza do stosowania przed treningiem szczególnie przez kulturystów i sportowców siłowych – opóźnia zmęczenie mięśni, korzystnie wpływa na zwiększenia masy mięśniowej, a stosowana wraz z kreatyną pozwala na uzyskanie maksymalnej siły mięśni.

Dawkowanie: Należy wymieszać porcję odżywki UNS Beta-Ala 3g (1/2 miarki) z 250ml wody. Stosować przed i po treningu z napojem zawierającym kreatynę i/lub węglowodany. Nie przekraczać 2 miarek w ciągu dnia.
 W dni treningowe stosować przed i po treningu. W dni nietreningowe stosować rano.

[div class='gadd']
[end-div][div class='mob-gadd']
[end-div]
Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj