0
0

Witam

Kupilem sobie białko (supreme whey) kreatyne (crea mono hydrate ) i do tego sprzedawca dorzucił mi carbo multi max Tylko do końca nie wiem jak to stosowac Czy mozna to wszystko stosowac za jednym zamachem  mieszajac wszystko razem Czy każde pic oddzielnie i czy pic w dnie bez trenigowe

0
0

Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Odżywki białkowe najczęściej stosuje się bezpośrednio po treningu, aby w szybki sposób dostarczyć mięśniom aminokwasów i zapobiec procesom katabolicznym. Stosuje się je również wtedy, gdy posiłek ma zbyt małą ilość białka lub gdy akurat nie mamy możliwości zjedzenia pełnowartościowego dania. Więcej na temat odżywek białkowych przeczytasz tutaj:

i konkretnie o koncentracie białka serwatkowego tutaj:

Jeśli chodzi o kreatynę to istnieje wiele teorii jej zażywania. Najbardziej popularną jest spożywanie 5 g przed i 5 g po treningu. W dni nietreningowe 5 g do śniadania oraz 5 g do innego posiłku w ciągu dnia.

Innym sposobem jest zażywanie 1 g kreatyny na każde 10 kg masy ciała. Taką porcję również spożywamy przed i po treningu.

Więcej o monohydracie kreatyny przeczytasz tutaj:

Carbo Mutli Max to zwykłe węglowodany proste, które najczęściej spożywa się w trakcie treningu oraz bezpośrednio po nim, aby w szybki sposób uzupełnić glikogen w mięśniach. Możesz np. rozpuścić w nim kreatynę.

Białko polecamy pić oddzielnie ze względu na inną konsystencję i smak.

0
0

Dzieki bardzo 🙂

Pokazuje 2 wyników
Twoja Odpowiedź
Umieszczaj wpisy jako gość wypełniając pola poniżej lub jeśli masz już konto.
Imię*
Email*
Strona www
Szukaj
Yes No