Betancourt Nutrition – Aminos– Tabletki aminokwasów zapewniają użytkownikom korzyści płynących z określonej mieszanki aminokwasów niezbędny w celu wspierania wzrostu mięśni i utrzymać stan anaboliczny. Wiele z tych aminokwasów mają ważne funkcje w procesach w organizmie człowieka z zewnątrz tj. naprawy tkanki mięśniowej. 

Aminokwasy te są uznane za niezbędne, gdyż nie mogą one być wytwarzane w sposób naturalny przez ciało i muszą być wykorzystane w diecie. Spożywania poszczególnych aminokwasów będzie pomagać w podnoszeniu poziomu aminokwasów. Zamiast grać w grę zgadywania, co do których źródła białka są kompletne, a które zapewniają dostęp do potrzebnych aminokwasów, uzupełnienie tabletek aminokwasów zapewnia jesteś dostarczanie organizmowi niezbędnych aminokwasów na uzupełnienie treningu.

Dawkowanie: przyjmować 2 tabletki między posiłkami lub po treningu. Spożywać 2-3 razy dziennie lub w razie potrzeby do zaspokojenia codziennych potrzeb aminokwasowych.

Skład: w porcji 2 tabletek:

Kalorie 10
Tłuszcz 0 0%
Sód 40 mg 2%
Węglowodany 0 g 0%
Białko <1 g <1% 
Wapń (jako fosforan dwuwapniowy) 320 mg 32% 
L-alanina 213 mg
L-arginina 85 mg
Kwas L-asparaginowy 352 mg
L-cysteina 6 mg
Kwas L-glutaminowy 267 mg
L-glicyna 154 mg
† † L-Histydyna 5 mg
† † L-Izoleucyna (BCAA) 12 mg
† † L-Leucyna (BCAA) 27 mg
† † L-lizyny 299 mg
† † L-metionina 4 mg
† † L-fenyloalanina 68 mg
L-prolina 8 mg
L-seryna 11 mg
† † L-Treonina 218 mg
† † L-tryptofan 5 mg
† † L-tyrozyna 164 mg
† † L-Walina (BCAA) 19 mg

Podziel się z innymi!Share on Facebook

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj