L-Arginina to aminokwas warunkowo niezbędny, co oznacza, że w normalnych warunkach organizm jest w stanie zsyntezować ilość wystarczającą na zaspokojenie swoich potrzeb. Jednak w przypadku nieodpowiedniego żywienia, lub obciążenia organizmu wysiłkiem o dużej intensywności, proces biosyntezy Argininy staje się niewystarczająco wydajny i musi ona zostać dostarczona z zewnątrz w postaci pożywienia lub suplementów. Ponieważ Arginina jest prekursorem Tlenku Azotu (NO) i ważnym prekursorem Kreatyny jest chętnie stosowana przez sportowców, w szczególności kulturystów. Nasze kapsułki, zawierające wysoką dawkę Argininy, to najłatwiejszy sposób na zaspokojenie potrzeb organizmu.

Sposób użycia– Stosuj 1 kapsułkę na 30 minut przed treningiem. Możesz także stosować dodatkową porcję rano, po przebudzeniu się. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Skład: 1kap- Zawartość jednej porcji zaw:
L-Argnina 1300mg

Podziel się z innymi!Share on Facebook

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj