L-Tryptofan to aminokwas niezbędny występujący w różnych pokarmach bogatych w białko. L-Tryptofan może być również przyjmowany w formie suplementu. SCITEC Tryptophan
pogromca stresu. Skutecznie hamuje nadmierny apetyt wspomagając redukcję tłuszczu, wpływa na spokojny głęboki sen tak ważny dla odpowiedniej regeneracji. Skuteczny antydepresant dostępny bez recepty, L-tryptofan w kapsułkach jest źródłem aminokwasu, który organizm musi pozyskać z zewnątrz, bo nie jest w stanie sam go wytworzyć. Z tryptofanu organizm produkuje serotoninę, neuroprzekaźnik o działaniu przeciwdepresyjnym, który powoduje dobry humor i stan rozluźnienia.
Essential Amino Acid * Tryptophan * 500mg per serving *Dietary Supplement

Sposób użycia : Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie, przed pójściem spać, na pusty żołądek, popijając wodą. Stosuj ten produkt w połączeniu z jedzeniem, jako część zdrowej, zbilansowanej diety, a nie jako zastępstwo dla niej.

Skład: Ilość w porcji 1kaps- L-Tryptofan 500 mg

Podziel się z innymi!Share on Facebook

Brak głosów.
Proszę czekać...

BudujMase.pl

Kulturystyka to nasza pasja! Jaki trening przynosi najlepsze efekty i jaka dieta pomoże Ci osiągnąć upragniony cel? U nas znajdziesz wszystkie informacje niezależnie od tego czy Twoim założeniem jest budowa masy mięśniowej, idealna rzeźba, czy redukcja tkanki tłuszczowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Szukaj